UFC 283 Teixeira vs Hill: Analýza, Tipy a Sázky

UFC 283

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v brazilském Riu de Janeiru. V hlavním zápase večera uvidíme souboj o uvolněný titul v polotěžké váze mezi Gloverem Teixeirou a Jamahalem Hillem. Druhý titulový duel obstarají Deiveson Figueiredo a Brandon Moreno, kteří se spolu utkají už počtvrté. Dále se na turnaji představí Gilbert Burns, Neil Magny, Terrance McKinney nebo Shogun Rua. Celý galavečer UFC, můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Ngannou reaguje na zvěsti, že se zalekl Jonese a přiznává, čeho se opravdu bojí

Glover Teixeira vs Jamahal Hill – Teixeira zvítězí na submisi 3,10

Jak víme, tak Teixeira je vynikající grappler s velkou silou a na staršího bojovníka ohromující odolností a tvrdostí. Hill je členem nové generace zápasníků a jedním z nejlepších knockoutérů v divizi. Ale Tento zápas jen ukazuje, v jak velkém chaosu se momentálně nachází divize polotěžkých vah. Vzhledem k tomu, že se český šampion Jiří Procházka zotavuje z operace ramene, třetí Magomed Ankalaev a čtvrtý Jan Blachowicz minulý měsíc remizovali, pátý Aleksandar Rakič se zotavuje z přetrženého křížového vazu, tak UFC neměla jinou možnost než se v souboji o titul obrátit na sedmého Hilla. Právě to by v zápase mohlo hrát velkou roli. 

Teixeira proti Prochazkovi ukázal, že jeho brada je stále více než schopná snést velký úder a navíc má se zápasy na pět kol zkušeností na rozdávání. Ne, že by Hill nebyl dostatečně „dobrý“ pro titulový zápas, ale přeci jen zřejmě nemá, čím by Glovera překvapil. Ten naopak zažil v oktagonu ledacos a určitě nebude chtít dopustit, aby se opakovala situace z duelu s Jiřím Procházkou. Pokud nevyrobí tolik chyb, tak se Glover bude radovat z vítězství před limitem. Submise by mohla být logickým vyústěním celého souboje. 

Paul Craig vs Johnny Walker – Zápas na submisi 3,30

Walker je v celku divoký a nepředvídatelný, ale většinou ve svých zápasech dělá chyby. Craig je extrémně nebezpečný grappler, ale často se ocitá na pokraji porážky, než se mu podaří ukončit soupeře na submisi. Jedná se o klasický zápas, ve kterém nejspíš půjde o střet styl, ale i Walker v poslední době ukazuje, že mu zem není cizí. Trochu bych v tomto souboji favorizoval Craiga. Proto je mi jeví konec na submisi jako zajímavá sázka s dobrým kurzem. 

TIPY:

Tipsport, UFC

 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *