UFC 279 Diaz vs Ferguson: Analýza, Tipy a Sázky

UFC

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC 279, který se koná v Las Vegas. V hlavním zápase večera uvidíme Tonyho Fergusona s Natem Diazem. V hlavním předzápase nás čeká zajímavý souboj mezi Khamzatem Chimaevem a Kevinem Hollandem. Dále se na turnaji představí Li JIngliang, Daniel Rodriguez, Hakeem Dawodu nebo Johnny Walker. Celý turnaj UFC, můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Všechno jinak?! Jak se mění hlavní karta turnaje UFC 279?

Hakeem Dawodu vs Julian Erosa – Dawodu zvítězí na body 2,4

Julian Erosa nedělá nudné zápasy a my bychom se v tomto duelu mohli dočkat zápasu večera. Nicméně Dawodu je mnohem více komplexnější a techničtější. Bude mít i menší výškovou převahu, což mu v zápasech vyhovuje. Erosa nevstoupil do UFC vůbec dobře a prohrál úvodní tři duely, poté se ovšem vzchopil a v šesti soubojích triumfoval hned pětkrát. Má výborné kardio a jiu-jitsu, ale Dawodu disponuje dobrým pohybem a obranou proti takedownům.

Očekáváme, že většina zápasu se bude odehrávat v postoji, kde má Kanaďan velkou výhodu. Erosa se může vyrovnat tím, že bude neúprosný se svým boxem a podaří se mu zápas přenést na zem. Ovšem Dawodu je natolik technicky vyspělí, že si zápas pohlídá a v tomto souboji zvítězí na body.

Irene Aldana vs Macy Chiasson – Aldana zvítězí na body 2,4

Poslední zápas Irene Aldany se odehrál už před 14 měsíci, ale byl to výkon, na který rozhodně může být pyšná. V prvním kole se jí podařilo ukončit Yanu Kunitskayu. I Macy Chiasson má za sebou vítězný zápas, když v těsném souboji porazila Normu Dumont. Chiasson vypadala ve svém posledním zápase dobře, ale Dumont ji na nohou převálcovala. Aldana je jednou z nejlepších boxerek v divizi, a proto je v tomto souboji favoritkou. V rukou má velkou sílu a má i zatraceně dobré kardio. Vzpomeňte, jakou válku předvedla v souboji s Lucií Pudilovou.

Chiasson je kvalitní wrestlerka a zápas bude chtít přenést určitě na zem, ale zde se nejspíš neprosadí, protože Aldana má velmi dobrou obranu proti takedownům (84% v UFC). Pokud si Aldana tuto klíčovou věc pohlídá, tak by si měla dojit pro vítězství. 

TIPY:

Radim

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *