UFC 276 Adesanya vs Cannonier: Analýza, Tipy a Sázky

UFC, Tipsport

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v T-Mobile Aréně v Las Vegas. V hlavním zápase večera uvidíme titulový souboj mezi šampionem střední váhy Israelem Adesanyou a vyzyvatelem Jaredem Cannonierem. V hlavním předzápase se o titul pérové váhy utkají v trilogii šampion Alexander Volkanovski a Max Holloway. Dále se na turnaji představí Alex Pereira, Sean Strickland, Ian Garry, Sean O´Malley nebo Robbie Lawler. Celý turnaj UFC, můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Glover Teixeira přiznal, čím ho samuraj Jiří Procházka překvapil

Ian Garry vs Gabriel Green – Garry zvítězí na body 2,80

Další budoucí senzace z Irska? Bezpochyby ano! Ale k tomuto statuse vede pro Garryho ještě dlouhá cesta. Nyní ho čeká komplexní zápasník Gabriel Green, který má v UFC tři zápasy. Hned v prvním souboji v organizaci UFC narazil na nevyzpytatelného Daniela Rodrigueze a byla z toho porážka na body. Organizace ho ani nešetří ani ve čtvrtém souboji, ve kterém se střetne právě s irskou senzací Ianem Garrym.

Ten by se rád blýskl ukončením, ale když jsem sledoval zápasy Gaba Greena, tak toho dokáže hodně ustát a dobře zkracovat vzdálenost, což se mu proti o 13 cm vyššímu soupeři bude jistě hodit. Green je také velmi dobrý na zemi a hlavně v BJJ. Garry musí být v tomto souboji opatrný a nejspíš si svého soupeře, který má z jedenácti vítězství hned deset ukončení před limitem, bude držet dál od těla. Zde se právě nabízí možnost, že duel dojde až k bodovým rozhodčím a Garry bude slavit své třetí vítězství v UFC. Navíc v pěkném kurzu 2,80. Pokud ovšem nechcete dávat konkrétní sázku, tak můžete dát čisté vítězství Garryho v dobrém kurzu 1,53.  

Sean Strickland vs Alex Pereira – vítěz Pereira 2,06

Téměř vyrovnané kurzy a velice zajímavý souboj. To je zápas mezi Seanem Stricklandem a Alexem Pereirou. První jmenovaný nasbíral už šest vítězství v řadě a celkově to má v UFC 12-3. Nyní figuruje na čtvrtém místě žebříčku. Pereira má za sebou pouze dva zápasy v organizaci a není ani v TOP 15 žebříčku střední váhy. Navíc dostal od prezidenta UFC Dany Whitea přislíbeno, že pokud zvítězí nad Stricklandem, tak ho čeká souboj s o titul s Israelem Adesanyou (pokud zvítězí v souboji s Cannonierem). Vedení UFC se očividně líbí vzájemný příběh mezi Pereirou a Adesanyou. Oba se spolu utkali pod pravidly kickboxu a dvakrát odcházel vítězně brazilský bojovník. Navíc Pereira zůstává jediným zápasníkem, který kdy ukončil aktuálního šampiona střední váhy.

Pereira má tedy o motivaci postaráno. Je zajímavé, že Strickland, který je na čtvrtém místě v žebříčku střední divize, žádný příslib titulového zápasu nedostal. Každopádně Pereira se po přesunu kickboxu do MMA adaptoval skvěle a oba své zápasy v UFC zvládl dominantním způsobem. Hlavně v souboji s Brunem Silvou ukázal, že se nebojí souboj přenést ani na zem. Právě hra na zemi je u Pereiry největší otazník, ale víme, že se dlouhodobě připravuje s bývalým šampionem Gloverem Teixerou. Bude zajímavé, jak se Pereira popasuje se stylem Seana Stricklandem, který je poměrně neortodoxní. Hlavně jeho jednoduchý box nadělal problémy mnohým soupeřům. Uvidíme tedy, jestli ho dokáže zlomit právě Pereira.

TIPY:

Tipsport, UFC, 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *