UFC 275 Teixeira vs Procházka: Analýza, Tipy a Sázky

UFC 275

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v Singapuru. Zde se bude psát historie českého MMA. V hlavním zápase večera, uvidíme dlouho očekávaný titulový souboj mezi šampionem polotěžké váhy Gloverem Teixerou a českým samurajem Jiřím Procházkou. V hlavním předzápase se o titul ženské flyweight divize střetnou šampionka Valentina Shevchenko a Taila Santos. Dále se na turnaji představí Joanna Jedrzejczyk, Weili Zhang, Manel Kape, Ramazan Emeev nebo Jake Matthews. Celý turnaj UFC, můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč. 

Promotér Novotný vysvětluje, proč byl po výhře Keity dost naštvaný

Weili Zhang vs Joanna Jedrzejczyk – Jedrzejczyk zvítězí na body 3,00

Velmi očekávaná odveta jednoho z nejhezčích zápasů v UFC. Pokud se podíváme právě na první vzájemný souboj mezi Zhang a Jedrzejczyk, tak zjistíme, že čínská zápasnice nebyla neměla žádné kolo nijak extra dominantní. Podle rozhodčích, to byla právě Joanna, která byla lepší v úvodu zápasů. Právě minulé střetnutí bylo vypsáno na pět kol, ale nyní se jde pouze na tři. To vidím jako malou výhodu pro Joanna, která je nejvíce nebezpečná v úvodních kolech.

Polská zápasnice slibuje, že si dá tentokrát větší pozor, aby v přestřelkách s Weili nebyla tak statická a nešla do nich úplně bezhlavě. Weili má skvělé kardio, ale bude to ve tříkolovém souboji stačit? Samozřejmě je tu i její tvrdost, která Joanně způsobila nemalá zranění, ale pokud bude polská válečnice více trpělivá a nebude se hnát za každou cenu do přestřelky, tak si myslím, že může Weili vybodovat a kurz 3,00 je velmi lákavý. 

Valentina Shevchenko vs Taila Santos – Shevchenko zvítězí ve 3. nebo 4. kole – 7,20

Taila Santos je velmi dobře silově vybavená. Byť začínala s Muay Thai, tak v UFC většinu svých soubojů brala velmi často na zem. Zde těží ze své váhy a udržuje soupeřky pod sebou. Typově je dost podobná zápasnici Lauren Murphy, se kterou se Shevchenko utkala v posledním souboji a ukončila jí ve čtvrtém kole. Opět zde může hrát roli nezkušenost Santos s velkými zápasy, ale také pětikolovými duely. Ve své kariéře absolvovala už dvacet soubojů, ale ani jednou neokusila kola šampionů. Shevchenko bude klasicky od začátku vyvíjet na svoji soupeřku tlak, který Santos v úvodních kolech může ustát. Čím delší zápas bude, tak tím spíš přijde ze strany Valentiny nějaké ukončení.

Glover Teixeira vs Jiří Procházka – Procházka zvítězí ve 2. nebo 3. kole – 3,10

Podrobná analýza

Tipy:

UFC, Tipsport

 

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *