UFC 273: Volkanovski vs Korean Zombie: Analýza, Tipy a Sázky

UFC, Tipsport

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná na Floridě. V hlavním zápase večera uvidíme šampiona pérové váhy Alexandera Volkanovskiho a vyzyvatele Chang Sung Junga alias Korean Zombie. Hlavní předzápas obstará souboj o titul v bantamové váze mezi Aljamainem Sterlingem a Petrem Yanem. Celý turnaj UFC, můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč. 

Jak Chimaev přišel ke “krysímu rtu” a vážnému omezení?

Alexey Oleynik vs Jared Vanderaa – Oleynik zvítězí na submisi 2,50

Oleynik si bude muset klasicky pohlídat hlavně úvod zápasu. Brazilec Vanderaa v postoji využívá dlouhých kombinací. V tomto souboji bude mít výškovou výhodu cca 10 cm. Očekávám tedy, že Oleynik půjde hned od začátku po takedownu a bude chtít zápas rychle ukončit. Přeci jen má momentálně tři porážky v řadě a jak víme, tak organizace UFC se v poslední době s veterány nemaže.

Oleynik má na svém kontě už neuvěřitelných 46 submisí z 59 vítězství. Je také vítězem mnoha grapplingových turnajů a jeden z mála těžkotonážníků, který s tímto zápasnickým stylem slaví úspěchy i v dnešním MMA, byť už ne v takové míře. Vanderaa navíc tento souboj vzal na poslední chvíli za Ilira Latifiho. Naproti tomu Oleynik je v přípravě od začátku roku, kdy se měl nejprve střetnout s Gregem Hardym a poté právě s Latifim. Věřím, že ruský zápasník bude perfektně připravený a brazilského zápasníka ukončí na začátku zápasu. 

Ian Garry vs Darian Weeks – Garry zvítězí na body 3,00

Další budoucí senzace z Irska? Bezpochyby ano! Ale k tomuto statuse vede pro Garryho ještě dlouhá cesta. Nyní ho čeká komplexní zápasník Darian Weeks, který má v UFC také jediný zápas. V něm podlehl Bryanu Barbarenovi, což byla hned na začátek jeho cesty v UFC velká překážka. Organizace ho ani nešetří ani ve druhém zápase, ve kterém se střetne právě s irskou senzací Ianem Garrym.

Ten by se rád blýskl dalším ukončením, ale když jsem sledoval zápasy Dariana Weekse, tak toho dokáže hodně ustát a dobře zkracovat vzdálenost, což se mu proti o 14 cm vyššímu soupeři bude jistě hodit. Garry musí být v tomto souboji opatrný a nejspíš si svého soupeře, který má z pěti vítězství hned čtyři na KO, bude držet dál od těla. Zde se právě nabízí možnost, že duel dojde až k bodovým rozhodčím a Garry bude slavit své druhé vítězství v UFC. Navíc v krásném kurzu 3,00.    

Tipy:

Tipsport, UFC

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *