UFC 264 Poirier vs McGregor: Analýza, Sázky a Tipy

UFC, Tipsort

UFC 264 Poirier vs McGregor: Analýza, Sázky a Tipy

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer, který se koná v T-Mobile Aréně v Las Vegas. Turnaji vévodí bitva mezi Dustinem Poirierem a Conorem McGregorem. Celý turnaj UFC 264 můžete sledovat na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 500 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/04/komu-veri-colby-covington-v-souboji-poirier-vs-mcgregor/

UFC 264 Analýza:

Omari Akhmedov vs Brad Tavares – vítěz Omari Akhmedov 2,27

Krásný kurz najdeme v zápase Omari Akhmedova s Bradem Tavaresem. Bývalý šampion v Combat Sambu Akhmedov po přesunu do střední váhy předvádí dobré výkony a celkem překvapivě je v tomto souboji outsiderem. Ve střední divizi absolvoval zatím šest zápasů s bilancí 4-1-1. Jediná porážka přišla v souboji s bývalým šampionem Chrisem Weidmanem, ale ani v tomto duelu nepředvedl nijak špatný výkon.

Účastník reality show The Ultimate Fighter 11 Tavares si v UFC nevede nijak špatně, ale zatím nedokázal porazit, to lepší, co střední váha nabízí. Disponuje sice výbornou obranou proti takedowům, ale vydrží nápor svého soupeře celé tři kola? Myslím, že ne. Omari měl v souboji s Weidmanem 50% úspěšnost takedownů, a to je velmi slušné, když zápasil s elitním wrestlerem. Taveres předvedl excelentní obranu v posledním souboji s Carlosem Jr., ale ten do strhů nejde tak naplno, jako právě zápasník z Dagestánu. Akhmedov má i velmi slušný postoj. Pokud k tomu přidám zajímavý kurz, tak mi sázka na jeho vítězství přijde výhodná. Případně pak jistější sázka na to, že duel skončí na body. 

Ryan Hall vs Ilia Topuria – vítěz Ryan Hall 2,80

Ryan Hall je takový soupeř za trest. Jeho styl je pro každého velmi nepříjemný. Byť Topuria je také výborný zemař, tak proti Hallovi, to bude mít zatraceně těžké. Specialista na BJJ, který si prošel slavným Tristar Gymem, vlastní černý pás 3. stupně a ve svých zápasech, vždy ukázal kvality sedmnáctinásobného medailisty z mistrovství v Jiu-Jitsu a grapplingu.

Ilia Topuria bude určitě lepší v postoji, ale jeho dominantou je hlavně wrestling, ale brát Halla na zem je moc velké riziko. Hodně se může spoléhat na svoji levou roku, která dělá soupeřům velké problémy (hlavně údery na žebra). Topuria je určitě velice talentovaný a může být budoucností pro pérovou divizi, ale ještě se neutkal s tak zkušeným zemařem, jako je právě Hall a na to se nejspíš při “tvorbě” kurzů zapomnělo. Hall je až moc velký outsider a sám jsem očekával, že kurzy budou více méně vyrovnané. Tím, že Hall může zahrozit opravdu z každé pozice, tak se přikláním na jeho stranu, která je ohodnocena výborným kurzem 2,80. 

Dustin Poirier vs Conor McGregor – podrobná analýza

Radim

UFC, Tipsport

Pavel

2 komentáře na “UFC 264 Poirier vs McGregor: Analýza, Sázky a Tipy”

  1. Pingback: Komu věří fanoušci v duelu Poirier vs McGregor 3? | MMA Shorties

  2. Pingback: Dana White o budoucnosti Khamzata, Fergusona a dalších zápasníků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *