Tyson Fury bude šokován Francisovou silou!

Tyson

Mike Tyson naskočil do týmu Francise Ngannoua a nehodlá z něj vystoupit, dokud bývalý šampion UFC v těžké váze nezaznamená podobný úspěch jako kdysi Buster Douglas. Ten všechny šokoval, když v roce 1990 knockoutoval do té doby neporaženého Mikea Tysona v desátém kole.

Usyk i přes kontroverzní moment stále kraluje! Čech bohužel neuspěl

Poté, co se Mike Tyson dozvěděl o chystaném superzápase Ngannoua s Tysonem Furym, který se uskuteční v říjnu, tak se musel zapojit. Tyson měl dobré vztahy s některými z největších hvězd UFC a rozhodl se vzít Ngannoua pod svá křídla, aby ho před jeho profesionálním debutem zasvětil do vědy boxu. Ngannous je sebevědomý a velmi schopný zápasník těžké váhy, ale bylo by hloupé, kdyby Tysonovu pomoc ignoroval. Proto oba pokračují v tréninku a přípravě na souboj s Furym, který se uskuteční za dva měsíce v Saúdské Arábii. 

Poté, co Tyson viděl Ngannoua na vlastní oči při jeho přípravě na oficiální přechod do boxerského ringu, věří, že Fury bude překvapen silou „Predátora“. Koneckonců Ngannou má nejtvrdší úder, jaký byl kdy zaznamenán. 

„Tysona Furyho na začátku kariéry posadil na zadek malý chlapík,“ řekl Tyson během nedávného vystoupení v pořadu The Jim Rowe Show. „Francis dává rány jako bůhvíkdo. Je to atlet, pohybuje se rychleji, pracuje s rychlostí a poslouchejte, stačí mu jeden nebo dva údery. Tyson ještě nikdy nebyl v ringu s někým, kdo umí takhle tvrdě udeřit. Bude šokován jeho silou!“

Fury se utkal s takovými soupeři, jako je Deontay Wilder, a byl téměř knockautován, ale dokázal se znovu postavit. V tuto chvíli není známo, zda Ngannou bude mít tvrdší údery než Wilder, ale Fury bude muset i tak brát tento zápas vážně. Ngannou je velký, silný a bude zajímavé sledovat, co se stane, pokud zasáhne jeden ze svých nejlepších úderů. 

„To by byl větší průšvih než Douglas-Tyson,“ odpověděl Tyson na otázku, co by znamenalo Ngannouovo vítězství.


1 komentář na “Tyson Fury bude šokován Francisovou silou!”

  1. Pingback: Tyson Fury bude šokován Francisovou silou! - Charotar Hub

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *