Ty kráso! Jindy pokorný a veselý Daniel Cormier naprosto zničil drzého UFC bojovníka

Cormier

Už za měsíc a pár týdnů tady máme turnaj UFC 303, na kterém se do akce vrací hvězdný Conor McGregor, což je pro celý MMA svět velký svátek. Ir byl sice poslední roky stranou, ale stále jde o zdaleka největší hvězdu bojových sportů, na kterou by si chtěli všichni „sáhnout“. Musíme tedy počítat s tím, že se bude objevovat více výzev, jako byla ta, kterou nabídl Buckley, který se následně dostal do ostré výměny s Cormierem.


Tak to je hodně nečeká bitva! Gábor Boráros se utká s OKTAGON hvězdou

„Conore, chci tebe. Bojuješ sice v rámci welteru, ale ne proti welter bojovníkovi. Bojuješ s nějakým skřetem z lehké váhy. Pojďme si to dát spolu. Chlubíš se, jak jsi nabral, ale pak jak děcko pálíš do O´Malleyho a Garcii. Pojď pálit do mě. Uvidíme, jak to dopadne. Dělal jsem si průzkum a jméno McGregor se vyvinulo z původního McHoes. Tvůj táta byl šlapka. Stejně tak tvůj děda a všichni další. Stejně tak se to dá říct o tobě. Vsadím se, že na tuhle výzvu ani neodpovíš, ale tím pádem jen potvrdíš, že mám pravdu. Pokud chceš být král, tak musíš sundat mě. Pojďme si to spolu dát,“ vytasil se Joaquin Buckley po poslední výhře s ostrou výzvou, na kterou však Ir asi opravdu reagovat nebude.

 

Není divu, že bývalý dvojnásobný šampion označil po-zápasovou řeč jako jednu z nejhorších výzev v historii organizace, což si však Buckley nenechal líbit. „Chtěl bych dát světu vědět, že z Cormiera, Bispinga a Sonnena jejich mámy vychovaly pěkné děvky. Snažíte se překroutit má slova, i když dobře víte, co jsem v té kleci řekl. Ale ok, alespoň bude sranda,“ pálil Buckley, který měl radši mlčet.

Cormier, který jinak srší humorem a dobrou náladou, se totiž evidentně rozohnil a drzého bojovníka tvrdě zpražil, „Drž hubu, ty jedna děvko. Možná bys měl radši poslouchat. Vytasil ses s hodně debilní výzvou, na kterou reagovaly tři největší hlasy této hry. Možná bys měl tedy pozorně poslouchat. Nenech se zmást tím, že se ti teď povedlo ve welteru nasbírat několik výher. Nenech se tím moc unést.“

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *