Tvrdé KO a hozený ručník! Rajnocha čekal další zápas v ruské ACA

V poslední době se čeští zástupci spíše brání vstupu do ruské organizace ACA, což je pochopitelné vzhledem k válečnému konfliktu na Ukrajině. Nicméně nelze popřít, že ACA nabízí zřejmě nejlepší sportovní úroveň v Evropě a samotná organizace se prohlašuje za světovou dvojku. V minulosti organizací prošlo hned několik domácích zápasníků, ale momentálně se zde nachází pouze jeden zástupce Vítězslav Rajnoch, na kterého v pátek čekal těžký soupeř.


To nechceš! UFC ředitel Dana White přiznal svou největší životní prohru

Český zápasník Vítězslav Rajnoch (10-7) se představil ve svém šestém zápase v ruské organizaci ACA. Rajnoch se fanouškům naposledy představil na galavečeru ACA 155, kde podlehl Vladislavu Mishkevichovi ve druhém kole na KO. Tento souboj se uskutečnil minulý rok v dubnu a Rajnoch se tedy vracel téměř po roční pauze. 

V běloruském Minsku se střetl s domácím zápasníkem Viktorem Azatyanem (14-4). 27letý bojovník z Arménie, který ale žije právě v Bělorusku, se v organizaci ACA představil zatím pouze jednou. Ve své premiéře na turnaji ACA 164 porazil Khamzata Sakalova. Zároveň Je stříbrným medailistou ze světového šampionátu v Pankrátionu. Jak si Rajnoch v tomto souboji vedl?  

„Prohra 3. Kolo. Hodil jsem ručník, stačilo. První kolo soupeř dominance. V druhém Víťa otáčí a dává ho dolu na calf. Soupeř rozbitý a odešla mu fýza, Víťa ho má na lopatě. Pak si ale Víťa naletěl a bohužel bylo po zapase, během pauzy se nevzpamatoval. Za mě výborný zápas a výkon, bohužel to nestačilo, i když chyběl asi 1 calfkick.“ shrnul zápas trenér Vítězslava Rajnocha – Jakub Müller. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ACA MMA 🇵🇸 (@aca_mma)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jayman MMA Fighting Systems (@jmfs_mma)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *