Tvrďák Zdeněk “Gauny” Pernica jde v Anglii do souboje bez rukavic

Pernica

Na začátku prosince nás čeká turnaj OKTAGON 37 v Ostravě, kterému vévodí titulové duely Kozma vs Brito a Sanikidze vs Tichota, ale “o kousek” dál, konkrétně v Londýně, jde do boje i tvrďák Gauny Pernica, kterého an velké akci BKB 29 čeká souboj bez rukavic.

Velké tajemství? Šampion Kincl potvrzuje, že nás čekají hodně zajímavé věci

“Před třemi lety jsem měl nabídku na zápas BKB v Anglii v jedné menší organizaci. Přijel jsem tam a hned na vážení můj soupeř vypadl kvůli zdravotním problémům, takže za něj hledali náhradu, ale našli jen bojovníka, který byl o váhu těžší a který uměl boxovat v klasických rukavicích (tento galavečer byl rozdělen na zápasy v rukavicích a na druhou část zápasů bez rukavic), tak mě nakonec dali do první části. Svého soupeře jsem porazil KO ve druhém kole.

Později jsem dostal nabídku bojovat v největší a nejstarší organizaci BKB, kde bojují opravdu velmi zkušení bojovníci. Neváhal jsem ani chvíli a podepsal smlouvu na dva roky, ale přišel koronavirus a já se do Anglie na dva roky nedostal. Naštěstí na mě nezapomněli a teď mě kontaktovali, že můžu bojovat v BKB v londýnské O2 aréně proti domácímu neporaženému bojovníkovi Tiffinovi. Zápas jsem přijal a začal se připravovat, ale Tiffin se zranil. Sehnali tedy náhradu, kterou je domácí bojovník Nevin, jehož soupeř také odpadl. Nevin má v BKB bilanci 3-0 a ani jeden z nás nakonec o zápas nepřijde, protože budeme bojovat spolu,” vysvětlil Pernica pro MMA Shorties, jak se vlastně k souboji dostal.

   

Uvidíme tedy, jak se Pernicovi bude dařit. Na domácí scéně nejsou zápasy bez rukavic moc oblíbené, ale v zahraničí mají hodně velkou tradici. Právě Anglie a nebo Polsko jsou místa, kde můžeme podobné akce vídat pravidelně. Jednu akci, kde se bojovalo bez rukavic, dokonce uspořádalo i KSW, kde se objevil další tvrďák Široký, kterého uvidíme na zmíněném turnaji v Ostravě.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *