Turnaj RFA Grand Opening přišel o hlavní hvězdu akce?

RFA Grand Opening

Už tuto sobotu přijde na řadu turnaj RFA Grand Opening, který je sice druhou RFA akcí, protože nedávno jsme dostali Warm Up turnaj, ale i přesto je velkolepým startem celé organizace, která minulý rok oznámila vstup na scénu, kterou plánuje ovládnout. Bohužel ani turnaj Grand Opening se neobešel bez ztrát. Minulý týden byl totiž kompletně zrušen jeden zápas a další dva prošly změnou. Nyní to navíc vypadá tak, že akce přijde o hlavní hvězdu turnaje i celé organizace RFA.

Pobavený Tony Ferguson reaguje na nejtvrdší prohru kariéry

Hned z několika na sobě nezávislých zdrojů se k nám totiž dostala informace o tom, že by měl být v ohrožení start Lea Brichty. Ten měl nastoupit v posledním souboji před hlavními zápasy Bernard vs Fapšo a Avramovic vs Ďatelinka. Pokud jsou však naše informace správné, tak Leo do souboje s Limou v sobotu v Bratislavě nenastoupí, což by samozřejmě byla pro celou Grand Opening akci hodně citelná ztráta, protože právě Brichta je jednou z největších hvězd RFA. Uvidíme tedy, zda se naše informace v blízké době potvrdí a nebo se problém podaří zažehnat.

Turnaj přitom potkaly změny už minulý týden. Ta první se týkal Miroslava Brože. Ten se měl původně utkat s maďarským zápasníkem Adamem Horváthem. Na poslední chvíli se však proti Brožovi postaví zkušený zápasník z Kolumbie Mauricio Otalora (16-9).Z Kolumbie prichádza elitná náhrada, ktorá zobrala ponuku na zápas s Inkvizitorom na poslednú chvíľu. Za svoju bohatú kariéru čelil Otalora výzvam, ktoré z neho urobili v jeho rodnej krajine legendu MMA. Teraz je spoločne s tímom pripravený uspieť na slovenskej pôde a priniesť do klubu cenný skalp, ktorý mu otvorí v RFA nové možnosti,” informovala na svých stránkách organizace RFA.   

Dalším zápasníkem, který na poslední chvíli přišel o soupeře je Polák Mateusz Rybak (6-1), který se měl původně střetnout s Marianem Dimitrovem. Zde se organizaci podařilo sehnat velmi kvalitní náhradu v podobě Clebera Souzy (21-13). “Majiteľ 18 predčasných ukončení zobral príležitosť predstaviť sa na GRAND OPENING hneď ako prišla! Šanca uspieť v RFA je predsa preňho nový oheň v kariére, vďaka ktorému sa chce prepracovať až na vrchol strednej váhy. Za sebou má zápasy v organizáciach ACA či RCC so súpermi svetového kalibru. Clebinho si teda nič iné ako jasnú výhru 14.5. nepripúšťa.”

Bohužel jsme však o jeden zápas přišli úplně. Očekávaný duel mezi Pavlem Šachem a Milanem Kratochvílou, musel být kvůli zdravotním problémům obou zápasníků zrušen. Galavečer startuje již 14.5. a sledovat jej můžete na realsport.tv1 komentář na “Turnaj RFA Grand Opening přišel o hlavní hvězdu akce?”

  1. Pingback: Charles Oliveira podporuje Fergusona a nabízí mu pomoc | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *