Turnaj RFA Grand Opening přichází o zajímavý zápas

RFA Grand Opening
V polovině května, konkrétně 14.5., nás čeká oficiální start organizace RFA, která nabídne turnaj s podtitulem Grand Opening. RFA už sice za sebou jednu akci má, ale ta byla pouze zahřívací, aby si organizace otestovala vše potřebné a vychytala chyby. Ten pravý start nás čeká až nyní. Bohužel, jak už se v poslední době stalo zvykem, ani tato akce se neobejde beze změn. Už nyní je totiž jasné, že neuvidíme jeden ze zápasů, který sliboval zajímavý střet generací.
Gábor Boráros reaguje a uvádí věci na pravou míru

“Bohužel se mi zranil soupeř. Naštěstí mě však ihned vyzval další. Výzvu samozřejmě přijímám. Původnímu soupeři přeji brzké uzdravení. Tohle se bohužel ve sportu stává,” oznámil Jan Fajk, že jeho souboj s Cibinskim na turnaji RFA Grand Opening bohužel neuvidíme. “Zapomněl jsem napsat jméno soupeře. Soupeř bude Michal Glos,” doplnil pak Fajk i jméno nového soupeře.

Místo duelu Fajk vs Cibinski tak uvidíme souboj Fajk vs Glos. Fajka můžete znát z OKTAGONu, kde si nejprve poradil s Dubou a poté s Hromkem. Následně se měl představit i v rámci Clash of the Stars v souboji 2 vs 2, ale zranil se a tak ho zastoupil jeho bratr. I Michala Glose můžete znát z OKTAGONu, kde nejprve porazil Tvrdého a poté na body padl se Zuzákem.

 

O hlavní zápas celé zmíněné akce se pak postará nová posila Milaň Ďatelinka, který se po více než roce vrací do boje. Mnozí fanoušci mu sice mají přestup za zlé, ale sám Milan vysvětli, co ho ke změně vedlo a jak moc se ho reakce lidí ne/dotýkají, “Chtěl bych tímto poděkovat těm, kteří mluví o tom, že mi fandili a budou mi fandit nadále bez ohledu na to, kde jsem. Těm děkuji, pozdravuji je a přeju jim pěkný den. Těm, kteří psali, že mi fandili, ale že jsem je přestupem zklamal, že to nečekali, tak ty mám úplně v piči. Buď fandíte zápasníkovi, protože je to dobrý člověk a nebo bojovník a fandíte mu tedy bez ohledu na to, kde zápasí. Ti, kteří vypisují, že jsem je zklamal, by měli pochopit, že to mám úplně v piči. Já se z vašich keců nenajím. Potřebuji platit účty a samozřejmě, že šlo o peníze. O nic jiného nešlo. Chtěl jsem zkusit změnu, to je jedna věc, a druhá byly peníze. Já mám rodinu, bydlení a je mi úplně jedno, co si o tom myslíte. Jděte si dát studenou sprchu a vyjebte se na to.”


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *