Turnaj OKTAGON ve Frankfurtu potvrzuje první jméno, které asi nepřekvapí

OKTAGON

Aktuálně nás organizace OKTAGON MMA zásobí novinkami ohledně dvoj-turnaje na Štvanici, ale samozřejmě nezapomíná ani na další akci. V září nás totiž čeká už pátý německý turnaj, skrze který se organizace potřetí vrací do Frankfurtu, kde to minulý rok celé začalo. Nikoho tak asi nepřekvapí první jméno, které máme na startovce potvrzené.

„Nechápu, jak to dělá,“ podivuje se Patrik Kincl nad rivalem Vémolou

„OKTAGON MMA se vrací do Frankfurtu! Organizace OKTAGON MMA se po 2 vyprodaných turnajích ve Frankfurtu, kdy pokořila rekord v návštěvnosti MMA turnajů v Německu, vrací na místo činu. Fanoušci ve Fetshalle již potřetí zažijí jednu z nejlepších sportovních show v Evropě v čele s největšími německými bojovníky a hlavními hvězdami OKTAGONu.

Ve Frankfurtu se odehrály již 2 skvělé turnaje s úžasnou atmosférou. Následoval Mnichov a Oberhausen. 16. 9. 2023 se OKTAGON vrací tam, kde to vše začalo. Adrenalin, napětí, tlak a doslova elektrizující prostředí, které ti rozbuší srdce. Těš se na souboje a emotivní příběhy elitních moderních gladiátorů, kteří v kleci podávají takové výkony, z nichž se tají dech a vyvolávají bezbřehý úžas,“ láká organizace OKTAGON MMA na další další na svém webu.

A kdo je tedy prvním potvrzeným jménem? Nejde o Christiana Eckerlina, který má bohužel problémy s kolenem, které ho možná na hodně dlouho vyřadí ze hry, ale o jmenovce Christiana Jungwirtha. Toho v červnu v rámci projektu Tipsport Gamechanger čeká souboj s Veličkovićem, který bude hodně pozorně sledovat i bývalý šampion David Kozma, který se následně utká s vítězem.
Pokud by tedy Kelt uspěl, tak bychom se nejspíš duelu Kozma vs Jungwirth dočkali právě ve Frankfurtu. V souvislosti se zářijovou akcí se navíc mluví i o možném souboji Vémola vs Poppeck. Bylo totiž potvrzeno, že Terminátor bude obhajovat s vítězem duelu Langer vs Popeck, takže dává smysl, aby se případný souboj Vémola vs Poppeck odehrál v září v Německu a případný duel Vémola vs Langer v říjnu v Bratislavě.

Červnová akce tak bude pro další vývoj hodně důležitá. Samozřejmě pak dojde i na další pyramidový souboj Grabinski vs Michailidis a celou řadu atraktivních soubojů. Za zmínku stojí například bitva Xavier vs Strzelczyk, ve které bude mít polský borec šanci navázat na epický obrat s Montagnacem, na který se asi bude ještě hodně dlouho vzpomínat.
Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Veličković vs Jungwirth  – Tipsport Gamechanger

Grabinski vs Michalidis – Tipsport Gamechanger

Siwiec vs Hathaway – Tipsport Gamechanger rezervní duel

Dyrschka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand 

Paradeiser vs Fischer 

Shaaban vs Fiala

Austin vs Bagishvili

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs ?

Pirát vs ?

Mikulášek vs ?

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Jungwirth vs ?

? Vémola vs Poppeck ?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *