Turnaj OKTAGON UDG bohužel přišel o skvělý zápas

OKTAGON

Již v sobotu 21.5. nás čeká postojářský turnaj OKTAGON UNDERGROUND s hlavním zápasem Karlos Vémola vs Marpo. Bohužel pouhé dva dny před turnajem přišla smutná zpráva a fanoušci přijdou o jeden z nejočekávanějších soubojů, který měl být jednou z ozdob tohoto turnaje.

36 hodin pekla?! Vémola prozradil, kolik mu zbývá shodit

Bohužel ani turnaji OKTAGON UNDERGROUND se nevyhne zranění. Fanoušci, kteří se těšili na Matěje Peňáze mají bohužel smůlu. Český zápasník, který se má letos představit v reality show Dana White Contender Series a zabojovat o kontrakt s organizací UFC, se měl v sobotu utkat s francouzským bojovníkem Alexem Lohorém, ale bohužel si v závěrečné fázi přípravy poranil ruku a do zápasu nenastoupí.

Matěj Peňáze se bohužel v sobotu v O₂ aréně nepředstaví. Zranění ruky mu zkřížilo návrat mezi provazy. Pro Alexe Lohorého usilovně hledáme náhradu,” tak před malou chvíli informovala organizace OKTAGON o zranění Matěje Peňáze.  

Organizace OKTAGON tedy hledá náhradu pro francouzského zápasníka, ale bude to mít velmi těžké, jelikož už zítra je na programu vážení. Doufejme ale, že se i tak náhrada podaří sehnat a my uvidíme další zajímavý souboj z už tak nabité startovní karty, které vévodí souboj Karlose Vémoly a Otakara Petřiny alias Marpa. Dále se můžete těšit na Miloše Petráška, Samuela Krištofiče, Michala Kotalíka, Vaška Siváka, Václava Mikuláška a další zajímavé zápasníky. Prelims zápasy můžete sledovat na TV Tipsport a hlavní kartu pak pouze poslouchat jako audio komentář. Celý přenos galavečeru z pražské O2 arény můžete také zakoupit na OKTAGON.tv.

OKTAGON UNDERGROUND – Fight Card

Hlavní karta

Karlos Vémola vs. Marpo

Miloš Petrášek vs. Samuel Krištofič

Jonas Magard vs. Václav Sivák

TBA vs. Alex Lohoré

Ronald Paradeiser vs. Vladimír Moravčík

Václav Mikulášek vs. Michal Kotalík

Prelims

Leandro Silva vs. Marek Mazuch

Lucie Sedláčková vs. Dorota Norek

Vladimír Lengál vs. Michael Krčmář

Milan Paleš vs. Jakub Bahník

Luděk Greguš vs. Alessio Malatesta

Melvin Mané vs. Adam Košut

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *