Turnaj OKTAGON 42 v Bratislavě hlásí zajímavou zvířecí bitvu těžkých vah

OKTAGON

Organizace OKTAGON MMA nám během příštího měsíce nabídne hned dvě akce. Nejdříve poprvé zavítá do Liberce, kde jdou do boje Vémola, Magard, Škvor a další, a poté se po delší době vrátí do Bratislavy, kde nás čeká hodně zajímavý titulový duel Sanikidze vs Keita. Karta nyní navíc dostala další zajímavý zápas.

No ty blázne! Clash vážení nabídlo takedowny, bitky a dokonce i holá prsa

„„Je čas napravit bratislavské křivdy!“ vzkazuje Kimball, který v Bratislavě bojoval před 4 lety. „Grizzly“ je s 13 KO a 1 submisí zabijákem oblíbený všemi fanoušky. Na své tělesné poměry překvapuje ohromnou silou, mrštností a koneckonců i tím, že na vrcholové zápasy trénuje doma v garáži. Všichni jsou natěšení, co tento pořez na lovu v Bratislavě zas předvede.    

V MMA všech 12 výher před limitem, v boxu šampion organizací WBCA a WBU, zápasy v BAMMA, Cage Warriors a řežby se jmény jako Stephan Pütz. To je vizitka německého „Vikinga“ Rubena Wolfa, který je zvyklý lovit hodně velká zvířata a rozjíždět děsivou smršť úderů, dokud jeden nebo druhý nepadne,“ informovala organizace OKTAGON MMA o souboji Kimball vs Wolf.

Ruben Wolf má na svém kontě skutečně 12 ukončení s tím, že naposledy zápasil v březnu 2020, kdy již podruhé podlehl Stephanu Puetzovi, který ho v obou případech dokázal ukončit. Nyní si však bude moct spravit chuť s Kimballem, který naposledy narazil s Moeilem, který si prosadil svou a hlasitě si tehdy řekl o titulovou šanci.

 

15.4. Liberec – OKTAGON 41: Prozatímní Startovka

Magard vs. Lopez

Vémola vs. Matavao

Palasz vs. TBA

Montagnac vs. Gottvald 

Škvor vs. Vinni 

Hosseinpour vs Malach 

Fošum vs Hajdarpašič 

28.4. Bratislava – OKTAGON 42: Prozatímní Startovka

Sanikidze vs. Keita 

Čepo vs. ?

Mazuch vs. ?

Paulus vs ?

Kohout vs. Ryšavý

Magnor vs Kotalík 

Stuart vs. ? 

Bahník vs. Rock 

20.5. Praha – OKTAGON 43

Kincl vs. Vémola 2

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44

Eckerlin vs. TBA

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *