Turnaj OKTAGON 41 v Liberci hlásí další hodně zajímavé jméno

OKTAGON

Už za necelé tři týdny, tedy v polovině dubna, se organizace OKTAGON MMA poprvé chystá do Liberce, kde na turnaji OKTAGON 41 nabídne bitvu šampionů Magard vs Lopez, která slibuje hodně zajímavou podívanou. Do akce pak jde i Vémola, který se utká s Matavaem, Škvor, Malach a mnozí další. Nyní navíc na kartu přibylo další zajímavé jméno, které jistě přiláká hodně pozornosti.

Gábor Boráros bohužel dostal stopku i od další organizace

„Koho pozlobí Baba Jaga v Liberci? Ostravská výhra v posledním zápasu je nový vítr do plachet Venci Mikuláška. Charakter, který se neptá a štěpí tak tábory, na ty co mu přejí a na ty kteří jsou na opačné straně,“ potvrdila organizace OKTAGON MMA, že v Liberci uvidíme i Vaška Mikuláška, který v Ostravě přetrhl smolné období a připsal si tak hodně důležitou výhru.

Po vypadnutí Polívky se Mikulášek hlásil o místo v Mnichově, kde si to chtěl dát znovu s Khajevandem, který ho ve Frankfurtu sporně ukončil, ale navzdory velkým přestřelkám na sociálních sítích jsme se souboje nedočkali. Ani nyní není zatím jasno, s kým se Baba Jaga utká.

„Stejně mi každý hater může olízat bradavku. Dávám vašemu životu smysl. Ty máš telefon od mamky a brečíš, že máš každý den stejný život. A já? Já jsem labilní Baba Jaga a stačí mi to,“ nechal se Mikulášek slyšet na svém IG profilu.

Vaškův styl vyjadřování samozřejmě nesedí každému, ale obecně platí, že ho nakonec všichni sledují, protože někteří ho chtějí vidět vyhrát, zatímco ostatní tvrdě padnout. Koneckonců však oslovuje velkou část komunity, tak uvidíme, jak se mu bude dařit v dalším souboji.

15.4. Liberec – OKTAGON 41: Startovka 

Magard vs Lopez

Vémola vs Matavao

Palasz vs Todev

Montagnac vs Gottvald

Škvor vs Vinni

Hosseinpour vs Malach

Fošum vs Hajdarpašić

Raška vs Cordero

Gabal vs Nafuka

Mikulášek vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *