Turnaj OKTAGON 39 hlásí bombu! Bijec Vlasto Čepo vs UFC veterán

Čepo
Turnaj OKTAGON 39, který je prvním turnajem organizace OKTAGON MMA v roce 2023, bohužel v tomto týdnu přišel hned o celou řadu zápasů. Ze startovky se totiž musela z různých důvodů škrtnout jména, jako je Pukač, Scheck, Lewis, Stolze a další. Vedení organizace se tedy rozhodlo, že turnaj na poslední chvíli posílí atraktivním duelem, který bychom asi za normálních okolností jen tak nedostali. Do akce byl tedy povolán bijec Vlasto Čepo, který změří síly s UFC veteránem a obecně známým borcem ze světa bojových sportů.
Petr „Píno“ Ondruš srovnává organizace OKTAGON MMA a KSW

„Turnaj v Mnichově nakonec bude mít plný počet slíbených zápasů, protože přidáváme jeden, ve kterém za Slovensko nastoupí muž, který svých 8 posledních vítězných zápasů ukončil v prvním kole – Vlasto Čepo. Chlapík, který vždy doručí. Proti němu legenda legend, olympijský judista, první šampion Bellatoru ve středné váze, borec, který startoval v PRIDE, UFC, DEEP a v poslední době se mu daří v bare knuckle, když vyhrál 3 z posledních 4 zápasů – Hektor Lombard. Ve váze do 93 Kg na 4 kola po 3 minutách. Nakonec, po dlouhém domlouvání, to budou rukavice 10 oz. Těšme se na tvrdou řežbu,“ informoval Ondřej Novotný o souboji Vlasto Čepo vs Hector Lombard, který se neodehraje podle MMA pravidel, ale s ohledem na okolnosti půjde o souboj v postoji.

V tom má Lombard bohaté zkušenosti. Poté, co skončil v UFC, kde měl na konci smolnou sérii 0:6, se totiž přesunul do BKFC, tedy do bojů bez rukavic. Zde byl také šampionem, ale v posledním souboji o titul přišel v souboji s Lorenzem Huntem. Celková bilance v této organizaci je aktuálně 3:1. 

Jeho posledním zápasem pak byl souboj s Thiagem Silvou v rámci organizace Eagle FC, kde došlo k nedovolenému kolenu, takže byl souboj vyhlášen jako NC.

Uvidíme tedy, v jaké formě se nám Lombard představí. S ohledem na zkušenosti obou borců se dá očekávat hodně zajímavá podívaná, kterou budou zdobit atraktivní přestřelky a výměny.
OKTAGON 39: Startovka

Jungwirth vs De Oliveira

Čepo vs Lombard

Poppeck vs Zawada

Keita vs Bark

Xavier vs Langer

Paradeiser vs Šikić

Moeil vs Carvalho

Lengál vs  Kuyumcuoglu

Bartl vs Hangs

Odunjo vs Cruz

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *