Turnaj OKTAGON 37 v Ostravě hlásí nový zajímavý zápas

OKTAGON 37

Organizace OKTAGON MMA má za sebou turnaj OKTAGON 36, který byl letos druhou německou zastávkou, kterou se znovu podařilo vyprodat. Během listopadu nás sice čeká OKTAGON pauza, kdy budou k dispozici jen akce spřátelených organizací, ale už v prosinci se pak dočkáme hned dvou skvělých turnajů. První přijde na začátku měsíce v Ostravě a druhý na konci roku v Praze. Právě první zmíněná akce sice přišla o Petráška, ale velice rychle se našla náhrada.

Promotér Novotný reaguje na čísla a úspěch organizace Clash of the Stars

“V Ostravar Aréně za ohlušujícího aplausu při nástupovce „Ostravo“ zabuší velké srdce ostraváka Jana Širokého. Ten je podle všeho v životní formě. Velmi na sobě zapracoval, MMA začal brát naprosto profesionálně a do svých akčních zápasů přidává i taktiku. V OKTAGONu má 2 výhry po sobě, tu poslední velmi cennou nad Fialou, kterého v odvetě porazil ve 3. kole TKO. ´Trénuj ve dne v noci, v tělocvičně, v lese, ve své hlavě, v leže, když tě nikdo nevidí, trénuj víc než ostatní, jinak budeš průměr,´ říká Široký, který toto plní doslova a stoupá žebříčkem lehké váhy. 

Premiéra v OKTAGONu čeká německého divočáka a velmi zajímavého borce Dyrschku, který má vskutku ukázkový rekord. Milovník ostrých přestřelek a tvrdých tréninků, na kterých jede na maximum otáček, byl od roku 2015 do 2021 10 zápasů k neporažení a v současnosti má 3 výhry v řadě. Ze 14 výher ukončil soupeře celkem 9x, z toho 8x v 1. kole a 8x KO. ´Jsem skutečný bojovník, který se nikdy nevzdá!´ říká Dyrschka, který pro Širokého nebude žádný med,” informovala organizace OKTAGON MMA o novém souboji Široký vs Dyrschka, který slibuje zajímavou podívanou.

Německý borec totiž od roku 2015 neprohrál a z posledních 15 zápasů má bilanci 13-1-1 s tím, že 8 výher získal před limitem. Na první pohled jde tak o hodně zajímavou německou akvizici, kterou však otestuje známý tvrďák a houževnatý Široký, kterému se v poslední době skvěle daří.

OKTAGON 37: Aktuální Startovka

Kozma vs Brito – titulový zápas ve welterové váze

Sanikidze vs Tichota – titulový zápas v pérové váze

Dajčman vs. Pałasz

A. Driai vs Bryczek

Matavao vs Úškrt 

Široký vs Dyrschka

Montagnac vs TBA

Mikulášek vs TBA 

Kuzník vs TBA 

Chochlíková vs TBA 

Čepo vs TBA

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *