Turnaj OKTAGON 37 v Ostravě bohužel přišel o další zápas

OKTAGON 37

Organizace OKTAGON MMA má za sebou turnaj OKTAGON 36, který byl letos druhou německou zastávkou, kterou se znovu podařilo vyprodat. Během listopadu nás sice čeká OKTAGON pauza, kdy budou k dispozici jen akce spřátelených organizací, ale už v prosinci se pak dočkáme hned dvou skvělých turnajů. První přijde na začátku měsíce v Ostravě a druhý na konci roku v Praze. Právě v souvislosti s první zmíněnou akcí jsme se však v poslední době dočkali ztráty.

Jarda Kotlár reaguje na kontroverzní prohru! Karlos Benda je spokojený

Jak už to tak tradičně bývá, v souvislosti s posledním turnajem jsme se dočkali naznačení toho dalšího, tedy turnaje OKTAGON 37 v Ostravě, jehož karta už byla částečně představena v souvislosti s turnajem v Brně. Je tedy jasné, že dostaneme dva titulové souboje Kozma vs Brito a Sanikidze vs Tichota a k tomu celou řadu dalších atraktivních duelů. Do boje jde například Čepo, Chochlíková, Mikulášek, Kuzník a mnozí další.

Bohužel však neuvidím duel Petrášek vs Široký. “Ondřej Petrášek má zraněnou ruku a nemůže tak nastoupit do ostravského zápasu s Honzou Širokým,” informoval totiž OKTAGON. Dá se však předpokládat, že se pro Širokého bude hledat adekvátní náhrada s tím, že Petráška snad uvidíme zpět v boji někdy na začátku příštího roku.

Původně byl na kartě i Matěj Peňáz, ale ten se nakonec přesunul až na pražský turnaj OKTAGON 38. V souvislosti s posledním představováním karty turnaje OKTAGON 37 však zmizela dvě zajímavá jména. Na posledních grafikách totiž nefigurují Gábor Boráros ani Jaroslav Pokorný. Ti nejsou zmíněni ani na startovce, která je uvedená na webu. Ani jeden z borců už není ani na aktuálních plakátech, takže to bohužel vypadá tak, že je v Ostravě opravdu neuvidíme.

OKTAGON 37: Aktuální Startovka

Kozma vs Brito – titulový zápas ve welterové váze

Sanikidze vs Tichota – titulový zápas v pérové váze

Dajčman vs. Pałasz

A. Driai vs Bryczek

Matavao vs Úškrt 

Montagnac vs TBA

Mikulášek vs TBA 

Kuzník vs TBA 

Chochlíková vs TBA 

Čepo vs TBA


2 komentáře na “Turnaj OKTAGON 37 v Ostravě bohužel přišel o další zápas”

  1. Pingback: Fantasy League má prvního vítěze Tipéra měsíce! | MMA Shorties

  2. Pingback: Silva nahrál knockdown? Paul reaguje na obvinění, že byl duel domluvený

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *