Turnaj OKTAGON 37 v Ostravě bohužel přišel o další 2 jména?

OKTAGON

Organizace OKTAGON MMA má za sebou turnaj OKTAGON 36, který byl letos druhou německou zastávkou, kterou se znovu podařilo vyprodat. Během listopadu nás sice čeká OKTAGON pauza, kdy budou k dispozici jen akce spřátelených organizací, ale už v prosinci se pak dočkáme hned dvou skvělých turnajů. První přijde na začátku měsíce v Ostravě a druhý na konci roku v Praze. Právě v souvislosti s první zmíněnou akcí však vyvstalo několik otazníků.

Charles Oliveira má hodně špatnou zprávu pro rivala Makhacheva

Jak už to tak tradičně bývá, v souvislosti s posledním turnajem jsme se dočkali naznačení toho dalšího, tedy turnaje OKTAGON 37 v Ostravě, jehož karta už byla částečně představena v souvislosti s turnajem v Brně. Je tedy jasné, že dostaneme dva titulové souboje Kozma vs Brito a Sanikidze vs Tichota a k tomu celou řadu dalších atraktivních duelů. Do boje jde například Čepo, Chochlíková, Mikulášek, Kuzník a mnozí další.

Původně byl na kartě i Matěj Peňáz, ale ten se nakonec přesunul až na pražský turnaj OKTAGON 38. V souvislosti s posledním představováním karty turnaje OKTAGON 37 však zmizela dvě zajímavá jména. Na posledních grafikách totiž nefigurují Gábor Boráros ani Jaroslav Pokorný. Ti nejsou zmíněni ani na startovce, která je uvedená na webu. Na plakátu však Gábor figuruje, takže je otázkou, zda borce na kartě skutečně neuvidíme a nebo jestli se na ně trochu nezapomnělo.

Jejich případná ztráta by totiž fanoušky jistě mrzela. Gábor bude sice startovat pod hlavičkou organizace FABRIQ MMA, ale i tak se fanoušci těšili i na jeho návrat do OKTAGONu, kde se mu podařilo vyhrát první reality show OKTAGON Výzva. Uvidíme tedy, co dalšího se ohledně startovky, která se ještě bude určitě vyvíjet a ladit, dozvíme.

OKTAGON 37: Startovka

Kozma vs Brito – titulový zápas ve welterové váze

Sanikidze vs Tichota – titulový zápas v pérové váze

Dajčman vs. Pałasz

A. Driai vs Bryczek

Široký vs Petrášek O. 

Matavao vs Úškrt 

Montagnac vs TBA

Mikulášek vs TBA 

Kuzník vs TBA 

Chochlíková vs TBA 

Čepo vs TBA
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *