Turnaj KSW 62 s další českou účastí

KSW

Turnaj KSW 62 s další českou účastí

Na minulém galavečeru KSW 61, se představil přední český zápasník Patrik Kincl, který si připsal druhé vítězství před limitem, když ve druhém kole ukončil polského bojovníka Tomasze Romanowského. 17. července nás čeká další turnaj KSW, kde se představí další český zápasník…

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/29/dana-white-se-ostre-oprel-do-francisova-manazera/

Další galavečer polské organizace KSW se nezadržitelně blíží. 17. července se odehraje turnaj KSW 62, kde se představí mladý český zápasník David Martinik (4-2). Ten měl premiéru v organizaci na galavečeru KSW 58, kde prohrál na body s Pawlem Politylem. Zde ale zaskakoval na poslední chvíli a ostudu rozhodně neudělal. Proto si vysloužil další zápas a nyní se utká s velice zkušeným slovinským bojovníkem Lemmym Krušičem (20-7).

Martinik, KSW

V hlavním zápase večera se utká zlatý medailista ve vzpíraní z olympijských her v Pekingu Szymon Kolecki a bývalý kulturista Akop Szostak. Dále se vrací bývalý šampion pérové váhy Artur Sowinski, který se utká se Sabastianem Rajewskim. Uvidíme také odvetu Andrzejem Grzebykem a Mariusem Žaromskisem.

Premiéru v MMA si odbude přední polský kickboxer Tomasz Sarara (41-7 kickbox), který mimo jiné porazil slovenské těžkotonážníky Tomáše Možného, Ivana Bartka nebo českého Daniela Škvora. Jeho soupeřem bude Wladimir Tok, se kterým v kickboxu prohrál. Tudíž nás čeká další zajímavý střet. 

KSW 62 Fight card:

  • Szymon Kołecki  vs.  Akop Szostak 205 lbs
  • Artur Sowiński  vs.  S. Rajewski 155 lbs
  • Paweł Polityło  vs.  Bruno Santos 135 lbs
  • Andrzej Grzebyk  vs.  Marius Žaromskis 170 lbs
  • Michał Michalski  vs.  A. Bartosiński 170 lbs
  • Tomasz Sarara  vs.  V. Toktasynov 265 lbs
  • David Martinik  vs.  Lemmy Krušič 135 lbs

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *