Turnaj I AM FIGHTER nabídne několik zajímavých soubojů

I AM Fighter

Turnaj I AM FIGHTER nabídne několik zajímavých soubojů

Nejlepší z I AM FIGHTER Streetfighteru, zápasy profesionálů, ale i amatérské MMA, to vše nás čeká již tento pátek na turnaji I AM FIGHTER, který proběhne v v novém IAF Gymu.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/13/ppv-turnaje-ufc-264-se-darilo/

Na co se můžete těšit? V hlavním zápase se představí zkušená Martina Jindrová (3-0) a proti ní nastoupí Tamires Vidal (3-1) z Brazílie. Jindrová získala ve své kariéře evropský titul ISKA i WKA a světový WPKA. Pod pravidly K-1 vybojovala světový titul ISKA i prestižní titul WAKO. Její celková bilance v K-1 je 49 vítězstvích a 14 porážek. Kromě kickboxu je Jindrová dvojnásobná národní šampionka v klasickém boxu. V roce 2018 přesedlal na MMA a od té doby získala tři vítězství. Nyní jí čeká soupeřka z Brazílie, která rozhodně nebude lehkým soustem. V posledním zápase zvládla zvítězit nad Yanou Gadelhou. Její jediná porážka je s Karol Rosa, která momentálně působí v UFC a získala zde už tři vítězství v řadě.

Hlavní předzápas nabídne bitvu těžkých vah mezi Usměvavým chlapíkem Davidem Závodou, který v projektu IAF Streetfighter vstupoval do pyramidy těžké váhy bez výhry v MMA, ale přesto se probil až do semifinále, kde prohrál po velké bitvě s ranařem Matějem Daňkem. Proti němu se postaví zkušený postojář Michal “Palec” Reissinger. Ten neřekne “NE” žádnému bojovému sportu a jeho souboje jsou většinou velmi atraktivní.

Po téměř čtyřech letech se do oktagonu vrací Michal Nepraš, který se střetne s Radkem Gašníkem. Velmi zajímavý souboj slibuje bitva mezi Davidem Zoulou a Tomášem Bergerem. Oba dva jsou mladí, talentovaní a hlavně v amatérském MMA neporažení. Na turnaji se představí také finalista reality show IAF Petr Beran a jeho soupeřem bude Jan Čábelka.

Event bude probíhat v novém IAF Gymu ve spolupráci s Daily Fitness v obchodním domě Europark Štěrboholy. Turnaj byl původně kvůli vládním opatřením koncipován bez diváků a tak je kapacita nyní omezena pouze na 300 míst. Lístky si můžete rezervovat na emailu hello@iamfighter.cz a nebo na telefoním čísle +420 603 737 050. Cena lístku je 200,- Kč na stání, 1.000,- Kč na sezení. Ve čtvrtek je od 18:00 na programu veřejné vážení v Europarku Štěrboholy. Turnaj můžete sledovat na O2 TV Sport.

I AM Fighter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *