Tuhá jednání na obzoru? Odveta Kincl vs Vémola 2 zatím není jistá

Kincl vs Vémola Novotný

Šampion Patrik Kincl po své první titulové obhajobě, kterou získal hned v polovině prvního kola, kdy Lohorého tvrdě ukončil, “zahrál” poměrně zajímavou kartu. V návaznosti na promo, které souboj prezentovalo jako souboj o Vémolu, se totiž čekalo, že se dočkáme staredownu a potvrzení dlouho očekávaného souboje. Šampion se však nechal slyšet, že Vémolovi nechce věnovat pozornost a že si musí s vedením sednout a probrat, jak že to tedy na konci roku bude. Souboj Kincl vs Vémola 2, se kterým se vlastně všeobecně počítalo, tak zatím není ani zdaleka jistý.

Šampion Kincl stručně reaguje na Vémolův vpád do oktagonu

“Plánů je spousta. Zápasů pro oba dva (Patrika i Karlose) je dost,” reagoval Ondřej Novotný na tiskové konferenci na dotaz od MMA Shorties, jak tuhá jednání s Kinclem očekává a zda je případně šance, že by šel Vémola na konci roku s někým jiným. “Já si myslím, že oba dva (ten zápas) chtějí. Můžeme teď říkat tohle a támhleto, ale vlastně ho oba dva chtějí. Patrik chce zpátky tu prohru, Karlos chce potvrdit svou dominanci. Diváci to chtějí, všichni to chtějí, tak je ten čas to udělat.”

Je jasné, že všichni zápas Kincl vs Vémola 2 chtějí, protože to koneckonců byla pro Patrika i určitá motivace, proč nepokračovat v KSW a jít místo toho právě do OKTAGONu. Spíš jde nyní o to, že se všechny strany, v čele s Patrikem, pokusí vyjednat zajímavé podmínky, protože je samozřejmě jasné, že půjde o jeden z největších zápasů v historii domácí scény, který se zařadí do blízkosti Zápasu století Végh vs Vémola.

Objevily se i spekulace, že možná Patrikovi skončila OKTAGON smlouva a nyní se tedy pokusí vyjednat další a lepší. Je sice pravda, že nikdy nebylo přesně specifikováno, na kolika zápasech se Kincl s OKTAGONem domluvil, vždy se mluvilo jen o “dlouhodobější spolupráci”, ale dá se očekávat, že to byly minimálně tři zápasy. Navíc je pravděpodobné, že byly podmínky případné odvety už nějak předem naznačeny, protože bylo jasné, že se k ní bude jasně směřovat.

  

Novotný se snažil Vémolovu příchodu do klece zabránit, což se nakonec nepodařilo

“Nemrzí mě to. Řeknu to úplně upřímně,” reagoval Ondřej Novotný na dotaz MMA Shorties, zda ho navzdory tomu, že jde o promotérsky atraktivní moment, mrzí, že Vémola vítězný okamžik rivala do určité míry překazil. “Já jsem respektoval Patrikovo přání a všechno ostatní mě vlastně nemrzí, protože vše ostatní je příběh, který se pořád nějakým způsobem vyvíjí. Já jsem to nemohl ovlivnit. Neviděl jsem, že Karlos přeskočil pletivo. Jak říkáš, je to věc, ke které se budeme vracet a o které se budeme bavit. Ve finále z toho bude benefitovat i Patrik a tak dále, protože teď získal velké množství fanoušků na svou stranu, kteří ten čin odsoudí. Naopak Karlos se utvrdil ve svém fanouškovském kotli.

Ten zápas chceme vidět už roky a není to něco, do čeho bychom je museli nutit. Patrik má pás právoplatně po opravdu perfektní bouři, jak se říká v Americe zápasu, kdy se povede úplně všechno a nic tě neohrožuje. Byla to perfektní bouře, kterou vidíš málokdy. Ano, je to zápas (Kincl vs Vémola 2), který je další na řadě, o tom se asi nemusíme bavit. Teď jde jen o to, aby byl šampion zdravý, chtěl to a abychom si splnili podmínky, které si řekneme.”
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *