Tři třídy jinde?! Paulus reaguje na výzvu od Tichoty

Paulus Tichota
Součástí posledního OKTAGON turnaje roku 2021 byl i hodně zajímavý souboj Tichota vs Kareta, ve kterém měl Chimp možnost pomstít své dva týmové kolegy. Šikovný Polák totiž v předchozích zápasech nejprve porazil Růžičku a poté i Gabala. Na Tichotu si však nepřišel a nakonec jasně prohrál na body. Jakub po další výhře představil i svůj velkolepý plán, ve kterém počítá se souboji s SFG borci Paulusem a Buchingerem. Šampion už reagoval a nyní se přidal i vítěz OKTAGON Výzvy Roman Paulus.
Smutná zpráva ze Slovenska. Štrbák skončil v nemocnici

“Po zápase s Gabalem jsem zmiňoval jména Kareta a Tichota. To ještě neznamená, že jsem je oba nějak vyzýval, ale myslel jsem si, že by tyto zápasy mohly dopadnout. Po zápase jsme se s týmem shodli, že můj nejbližší soupeř by mohl být Kareta. Kuba se po své výhře vyjadřoval tak, jak se vyjadřoval. Uvidíme, co z toho vznikne, který zápas bude dříve. To, že je o tři levely výše a nebo o deset? Ok. Však ať si chlapec říká, co chce. Já budu připravený,” reagoval Roman Paulus skrze MMA Shorties.

V hodně podobně klidném duchu reagoval i Ivan Buchinger, “Reakce je taková, že jsem to od vítěze toho zápasu čekal a beru to tak, že je to normální věc. Když se někdo chce stát tím nejlepším, tak musí přejít přes mě. To v podstatě zažívám celý život od té doby, co dělám MMA. Stejné to bylo i v Rusku a jiných organizacích, takže jsem na to zvyklý. Koneckonců já mám opasky, takže jsem nejlepší. On je mladý, talentovaný a hladový.”

Žádný velký trashtalk nás tedy evidentně nečeká. Místo toho je spíše otázkou, jak se teď situace vyvine. Paulus chtěl totiž původně Karetu, ale nyní si o něj řekl Tichota.
Tichota chce titul!

“Není žádným tajemstvím, že chci pás OKTAGONu. Vím, že abych ho dostal, tak musím bojovat se šampionem. Věřím si na Ivana Buchingera, ale vím, že je zraněný. Vím, že v po-zápasovém rozhovoru Paulus říkal moje jméno. Nemyslím si určitě, že je to borec takových kvalit, jako si hodně lidí myslí. Ukážu, že jsem o tři třídy jinde, někdy březen a nebo duben, a poté v říjnu pošlu Ivana do důchodu,” naznačil Jakub Tichota po posledním zápase svůj plán na rok 2022.

Z Tichoty se tak možná stane pomyslný Reinders mstitel, protože už pomstil své kolegy v souboji s Karetou a nyní cílí na Pauluse, který naposledy porazil jeho kamaráda Gabala.

Pokud vše půjde podle plánu, tak by mohl Tichota někdy na konci roku bojovat s Buchingerem, na kterého si evidentně hodně věří, “U obou (Paulus i Buchinger) vidím slabiny a u obou vidím to, že budu dominovat. To není o čem. U Romana chci dokázat, že jsem úplně někde jinde. Ivan je samozřejmě pan zápasník, to mu neupírám, ale věřím si na něj. Věřím, že na něj mám a potvrdím svoje kvality. Alespoň už nebude muset odvolávat zápasy kvůli zranění, protože mu ukončím zápasovou kariéru a nastolím novou dynastii Tichotů.”

Další turnaj OKTAGON plánuje na konec února, což je ještě moc brzo, ale v březnu se OKTAGON vrací na Slovensko, kam by se duel Tichota vs Paulus případně skvěle hodil. Uvidíme tedy, zda se ho podaří domluvit, protože slibuje hodně zajímavou podívanou. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *