Třetí díl MMASTERS LEAGUE 8. května na O2 TV Sport

MMAsters League

Třetí díl MMASTERS LEAGUE 8. května na O2 TV Sport

MMAsters League připravuje svůj třetí galavečer bojových sportů, z Kladna se souboje poprvé přesouvají do Českých Budějovic, ale to podstatné zůstává – fanoušci si je znovu můžou vychutnat živě na O2 TV Sport a TV Tipsport. A jak už je u MMAsters zvykem, dynamická show s kvalitní “štípanou” půjdou ruku v ruce!

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/04/07/vitezslav-rajnoch-aca/

Při dvou MMAsters League už jsme viděli dlouhé a urputné souboje. Mezi nejkvalitnější zápasy roku na české půdě se bezpochyby počítá devět minut nekompromisní férové války v MMA striking Štěpána Guby s Jakubem Kroftou. A i když se Jakub Krofta třetí MMAsters kvůli zranění nemůže zúčastnit, promotér Dušan Macák slibuje fighty několika svých stálic – Lukáše Chotěnovského, Václava Štěpána, Maxe Handanagiće a Lukáše Podpěry: „Ladíme pro ně soupeře, postupně budeme na startovku doplňovat zápasy. Poprvé nabídneme i ženský zápas.“

Na druhé straně nejrychlejším fightem roku byl knokaut v podání Adriana Dudka, polský uragán v kleci řádil pouhých sedm vteřin. A polští bijci by mohli opepřit i třetí MMAsters League. Koneckonců matchmaker Patrik Kincl aktuálně zápasící v KSW velmi dobře ví, kam sáhnout…

Lesák poprvé v MMA!

A pro fajnšmekry lahůdka – vůbec poprvé ve své bohaté kariéře se elitní český postojář Luboš Lesák porve podle pravidel MMA! „Na premiéru v MMA se těším, je to úplně jiný svět. V tréninku nic nepodceňuji, v kleci si prosadím dravost a chuť po K.O.,” vzkazuje Lesák.

MMAsters League 3 sledujte v sobotu 8. května od 19 hodin v televizi na O2 TV Sport nebo přes internet na TV Tipsport. Podrobné informace, aktuality a novinky, pozvánky a „versusy“ najdete na našem webu, facebooku a instagramu.

Základní informace o MMAsters League

MMAsters League založil Ing. Lubor Stehlík, podnikatel a bývalý diplomat; promotérem je Mgr. Dušan Macák, česká legenda v oblasti bojových sportů, mistr světa v kickboxu z roku 1997 a pozici odborného poradce a matchmakera zastává jeden z našich nejúspěšnějších MMA zápasníků Patrik Kincl. Komunikaci zajišťuje PR specialista Vít Heral.

MMAsters League poskytuje kompletní servis v oblasti řízení sportovní kariéry a podpory bojových sportů, především MMA. Jsme společnost s jasnou strukturou, transparentním financováním a pevnými dlouhodobými cíli, kterými jsou především poskytování špičkových služeb bojovníkům a zajištění kvalitních zápasů pro fanoušky nejtvrdšího sportovního odvětví.

Kromě oblasti sportovního managementu, kde zastupujeme např. Davida Dvořáka, jednoho ze současných českých zástupců v UFC (neprestižnější světové organizaci MMA), jsme se rozhodli přinést na domácí scénu špičková klání ve smíšených bojových uměních.

K uvedenému záměru disponujeme vhodným zázemím i know-how, které vychází z více jak desetileté zkušenosti našeho týmu s pořádáním galavečerů bojových sportů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *