Trenér vysvětlil, na čem ještě musí Procházka pracovat

Jiří Procházka

Trenér vysvětlil, na čem ještě musí Procházka pracovat

Jiří Procházka má sice na svém kontě 2 hodně dominantní výhry, které získal na bývalými titulovými vyzyvateli, ale to neznamená, že usíná na vavřínech. Právě naopak! Sám se hned po posledním souboji nechal slyšet, že s výkonem nebyl úplně spokojený, protože hned několikrát mohl zápas ukončit mnohem dřív, ale že ho Reyes zaskočil jedovatými kontry. Právě na ty ve svém blogu upozornil i trenér Martin Karaivanov, který dobře ví, na čem ještě bude muset Jiří zapracovat.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/08/ragozin-posila-posledni-vzkaz-vemolovi-a-pestovi/

“Občas říkávám, že se Jiří kochá různými technikami, což je špatně. Několikrát se stalo, že zaspal, protože se kochal svým úderem a párkrát kvůli tomu schytal zadní od Reyese. Trefí a řekne si: ‚Hele, to hezky padlo, to je krása.‘ A mezitím mu přistane kontr. Je třeba brát to tak, že úder je součástí určité techniky, a pokračovat dál. Pozornější musí být i na zemi,” nechal se slyšet trenér a manažer Martin Karaivanov ve svém blogu na serveru iSport.cz.

Trenér stále vidí oblasti, kde se nabízí zlepšení, ale zároveň uznává, že se Jiří od posledního zápasu hodně posunul, což bylo také v plánu, Ne že bychom neměli k Jiřího výkonu připomínky, ty samozřejmě jsou. Mám na mysli momenty, kdy to v souboji vypadalo špatně, ale to si teprve rozebereme, abychom se posunuli dál. Chyby z prvního zápasu jsme však víceméně odstranili, na tento zápas se Jiří připravil úplně jinak. Dalším krokem, který nás čeká, je eliminovat konkrétní maličkosti, které nevycházely v zápase, aby byl výkon opravdu profesionální a stoprocentní.”

Zatím to sice nebylo oficiálně potvrzeno, ale dá se očekávat, že má před sebou celý tým další velkou výzvu. Pokud vše půjde dobře, tak bude Jiří Procházka oficiální náhradník pro zářijový titulový duel Blachowicz vs Teixeira, což v praxi znamená, že se Denisa bude muset současně připravovat hned na dva soupeře. V konečném důsledku pak do boje ani nastoupit nemusí, ale to je bohužel úskalí této role.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *