Trenér Dustina Poiriera má jasno o příštím soupeři

Dustin Poirier, UFC
Dustin Poirier se na sociálních sítích v posledních dnech přestřeloval s Natem Diazem kvůli jejich vzájemnému duelu. Nebylo tedy jasné, zda má vůbec zájem o titulový duel se šampionem lehké váhy Charlsem Oliveirou. Nyní celou záležitost lehce objasnil Dustinův trenér z ATT Mike Brown.
Další bitvy? Jake Paul odpovídá na vzkazy Conora a Diaze

Hlavní trenér z prestižního gymu American Top Team Mike Brown, se nedávno vyjádřil na adresu svého svěřence Dustina Poriera, který se popichoval s Natem Diazem na sociálních sítích a spekulovalo se, že dá přednost spíše “moneyfightu” s Diazem před soubojem o titul lehké váhy se šampionem Charlesem Oliveirou. To teď Mike Brown objasnil a předpokládá, že se jeho svěřenec utká právě s Oliveirou. 

„Myslím, že s největší pravděpodobností bude Dustinův příští zápas titulový. Jsem si vědom toho, že už proběhly jednání ohledně zápasu s Natem Diazem a jsem si jistý, že by tento souboj udělal velká čísla. Už jednou se spolu měli střetnou, ale bohužel to nedopadlo. Určitě by to hodně fanoušků chtělo vidět. Zápas by mohl být ve welterové váze, do které nemusí oba zápasníci tolik shazovat. Nyní však věřím, že pro Dustina je teď hlavním cílem zisk titulu,” prozradil Brown.

Trošku jiné myšlenky do všeho vnáší aktuální šampion lehké váhy Charles Oliveira, který se vyjádřil, že to momentálně vypadá tak, že Dustina souboj s ním moc nezajímá a že by rád vydělal další velké peníze, když je Conor aktuálně mimo hru. Oliveira je nyní přípravě a rád by svůj titul obhajoval na konci roku.

“Těším se na svůj další zápas, který by se měl uskutečnit v prosinci. Hodně se mluví o Poirierovi, ale zdá se, že ho nyní více zajímají jiné věci a jiné zápasy. Jsem v přípravě a čekám až mi UFC potvrdí další zápas. Pokud to nebude Dustin, tak se nejspíš utkám s Beneilem Dariushem, který je nyní na třetím místě. Ale ať už mi dají kohokoliv, titul zůstane v Brazílii,” řekl Oliveira.
1 komentář na “Trenér Dustina Poiriera má jasno o příštím soupeři”

  1. Pingback: "Rozhodčí u nás stagnují a měli by být přísně testováni," říká Jakub Muller

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *