Tragický příběh! Droběna vysvětluje, proč trpí tak extrémní nadváhou

Droběna

Poslední turnaj organizace RedFace sice, co do návštěvnosti, nebyl žádný zázrak, ale jestli se něco povedlo, tak vytvořit viral s Droběnou. Její pád do pletiva totiž doslova obletěl svět a nasbíral miliony zhlédnutí, což je šílené. Za extrémně obézní postavičkou je však tragický příběh.


Ty kráso! Karlos Vémola se pochlubil, jakou výplatu dostane za Odvetu století

„Začalo mi chodit hrozně moc dotazů, proč jsem tak tlustá a jestli se za to nestydím. Tlustá jsem proto, že se mi stala jedna velmi tragická věc, a to že jsem přišla velmi mladá o dítě. Do jiného stavu jsem přišla v 18 letech. V 19 letech jsem porodila chlapečka, který zemřel v necelém roce,“ vysvětlila Droběna pro Super.cz.

„Vytáhl nám propanbutanovou láhev z kamen a ona bouchla. Vypálilo nám to barák a já jsem přišla o dítě,“ pokračovala Lucie, že za tragédii stál její bývalý druh. „Měla jsem takového zmetka, který prostě není ani člověk.“

   

RedFace má negativní vliv na OKTAGON a scénu?

„Lidi mají strašně malou rozlišovací schopnost a hned tě s tím strčí do jednoho pytle. Ty žiješ v nějaké bublině. To musíš vytáhnout hlavu z prdele v tomhle. Říkám to sám sobě i svým lidem, že žijeme v nějaké bublině, kde si myslíme, že je to přeci jasné. Proč dáváme na každý začátek přenosu pravidla MMA? Protože vždy se dívá někdo nový. Ty to už přitom znáš a už se ti to ani nechce číst. Vždy se dívá někdo nový a důležitý. 

Tohle video (jak Bejr fackuje novináře z iSport.cz) ukážeš nějakému důležitému člověku v Radegastu nebo Plzni nebo obecně pivovaru a on řekne, že bojové sporty nikdy,“ reagoval Novotný ve svém vysílání naštvaně.

  

„Já pak poslouchám lidi, kteří říkají, že ukazujeme násilí, a že děti se pak kvůli nám bijí na ulicích a zkouší to. Kvůli OKTAGONu se někdo bije na ulici? Určitě ne! Kvůli těmhle? Určitě jo, protože si to zkouší, protože si to přeci může zkusit každý. Však je to legrace dát někomu dělo. Jakou nastavuješ laťku? Nejde o to, že mně to ničí byznys a regulérní partnery a zcela oprávněně. Na to seru. Jde o to, jakou nastavuješ laťku.“

Hodně podobná, i když o roky napřed, je například situace v Polsku, kde je bizarních organizací celá řada. Neobjevují se však v nich jen pochybné existence, ale o známí profesionální bojovníci, což už začínáme vidět i u Clash, kde zápasili Brichta, Fajk, Růžička nebo naposledy Mikulášek, kterého v červnu čeká další zápas.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *