Totální zničení! Dvořák řeší nepříjemné problémy s kufry
David Dvořák, který na posledním UFC turnaji bohužel zaznamenal první prohru po deseti letech, která přerušila jeho fenomenální sérii 16 výher v řadě, neměl dvakrát příjemný návrat do domoviny. Musel se totiž srovnat s prohrou a navíc se mu po cestě ztratil kufr. Nakonec se sice našel, ale ve stavu, který české aerolinky popsali jako totální zničení. Však se podívejte sami.
Ondřej Novotný přiznal chybu a vyšel vstříc fanouškům

“Jeden mi dorazil, jeden ne. Neví se, kde je. Tak doufám, že se na to brzy přijde. V kufru, co se mnou přiletěl, mám totiž saunu, sauna obleky na hubnutí a základní věci. V tom druhém zase rukavice ze zápasu, rukavice z minulého duelu, protože v nich trénuju. Všechno oblečení na trénování, i civilní, co jsem měl s sebou… Spousta věcí. Původně jsem tam chtěl nechat i notebook, ale naštěstí jsem si ho vzal k sobě. I tak by to pro mě byla hodně bolestná ztráta. Mám tam i vlajku! S tou jsem nastupoval do všech UFC zápasů, od prvního souboje v Brazílii. Dostal jsem ji tehdy od české ambasády, proto má pro mě hodně citovou hodnotu. Doufám, že se to najde,” vysvětloval David Dvořák pro iSport.cz po návratu.

Na středeční uzavřené tiskové konferenci s novináři však David potvrdil, že už se druhý kufr našel, ale bohužel si pravděpodobně zažil své. “Večer mi kufr přivezl kurýr a už přede dveřmi, než mi ho dal, říkal, že až kufr uvidím, tak nebudu mít radost. Ten kufr byl naprosto rozsekaný… Přijde mi, jak kdyby ten kufr vyhodili z letadla ještě předtím než přistáli.”
David měl v kufru elektroniku a další předměty, které jsou poškozené, takže okamžitě vyplnil reklamační formulář a nyní bude čekat, jak se aerolinka k věci vyjádří. Pojišťovna, jejíž služby David využívá, totiž věc může začít řešit až ve chvíli, kdy se k incidentu vyjádří přepravce.

Je nutné dodat, že David rozhodně nepřeháněl. Nabídl totiž fotografie, které ukazují, že jsou kufry opravdu zničené a je otázkou, jak vůbec k podobnému poškození mohlo dojít.

Úvodní foto via OKTAGON MMA / IG David Dvořák


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *