Tomáš Meliš odpovídá na výzvu od Vaška Mikuláška

Tomáš Meliš Vašek Mikulášek
 

S ohledem na to, jak zápas Mikulášek vs Meliš, který jsme měli původně vidět už na turnaji OKTAGON 16, dopadl, se začal Vašek Mikulášek hlásit o odvetu. Má totiž za to, že až do křiku, který souboj ukončil, dominoval a měl jasně navrch. Rád by si to tedy dal s rivalem Melišem znovu. Co na to slovenský borec, který se hned několikrát nechal slyšet, že plánuje změnit váhovou kategorii?
Šampion Ngannou reaguje na Budaye a jeho diskutovaný loket

“V postoji jsem nedostal žádnou ránu. Na zemi mě pak píchlo pod okem, trochu jsem se bál, aby se mi nezalilo krví. Tak jsem nasadil hned kimuru. Z té první se mi ještě vysmekl, z té druhé už ne… Zrovna kimuru mám ale našlapanou. Byla to jedna z mých hlavních zbraní, kterou jsme nachystali spolu s trenérem. Těmi dalšími byl pak armbar a triangle choke. A chycené jsem to měl fakt dobře, což mi psali i kluci s černými pásky. Podle mě Vašek ani pořádně neví, jakou cestou se má z kimury unikat. Jen tam na mně ležel a pak zařval. A to bolestí. Ne proto, že si zařvat chtěl, jak teď tvrdí,” vrátil se Tomáš Meliš pro server Kaocko.cz k souboji, který rozhodla nasazená kimura a Mikuláškův křik, který přítomný rozhodčí Touš vyhodnotil jako ústní vzdání se.

A co říká na žádost o možnou odvetu? “Čekal jsem to. Co se totiž stalo teď jemu, jsem já zažil už před lety v boji s Matúšem Dudríkem. Nasadil mi páku na nohu, já zařval – a rázem byl konec zápasu. Ještě v ten samý večer jsem pak za ním šel, jestli přijme odvetu. On mi sdělil, že si to nejdřív musí nechat projít hlavou, poradit se o tom v klidu s trenérem. Nakonec jsem se té odvety dočkal a porazil ho. Ale nikdo mi na ni nekývl hned, dostal jsem ji až za nějaké dva nebo tři roky.

Počkat si teď bude muset i Vašek. Sice chápu, že je ještě plný emocí, že nejradši by chtěl mít se mnou další zápas už teď v sobotu. Takhle to však nechodí. Na tenhle rok už mám svoje plány a nebudu je měnit jen proto, že si to on přeje. Čímž ale neříkám, že odveta nikdy nebude. Možná bude, ale rozhodně ne teď. “
 

Mikulášek chce odvetu

“Ty můj milý Tomáši. Já jsem nekřičel bolestí. Jediný, kdo křičel bolestí, jsi byl ty, když jsi dostával ty dva lokty, kdy tě jeden z nich otevřel. A nebo když ses krčil u klece, když jsi nechtěl boxovat, i když si říkal, jak mě vypneš v postoji. Kde je to tvoje sportovní chování, jak jsi říkal? Nevím, jak bych to nazval, ale meleš hovna. Jinak, co si vzpomínám po našem zápase jsi sám řekl, že nevíš, že jsem křičel a najednou tohle. Víš co, když si seš tak jistý tímhle, tak tě sice nenutím samozřejmě, je to tvoje volba, ale dáme si to ještě jednou ne? Buď chlap, pičo.

Samozřejmě Tome bez urážky. Nehledej v tom žádné čáry máry tak, jak jsi to hledal v tom prvním. Vezmi to a dáme si do držky a já budu třeba křičet podruhé bolestí,” vzkázal Vašek Mikulášek na svém novém IG profilu, protože o ten původní bohužel přišel.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *