Tomáš Deák reaguje na důležitou ACA výhru

Tomáš Deák
Zraky domácího publika se v sobotu většinou upínaly směrem k turnaji OKTAGON 27, ale to přitom nebyla jediná akce se slovenským obsazením. Konal se totiž i turnaj ACA 128, na kterém nastupoval do boje bývalý OKTAGON a FNG šampion Tomáš Deák. Ten přitom nebyl ve vůbec příjemné pozici. Do duelu s nebezpečným Dagestáncem totiž nastupoval se dvěma prohrami v řadě na kontě. První dvě kola navíc nejspíš tahal za kratší konec, což tlak jen umocnilo, ale nevzdal se a ve třetím kole nasadil těsné škrcení, které byl soupeř nucen odklepat.
Šampion Buchinger vysvětlil, čím ho Barborík tak nasr*l

“Změna zápasu mi nevadila, ale samozřejmě z předešlých dvou proher byl obrovský tlak,” prozradil pro MMA Shorties Tomáš Deák. Tomáš měl jít totiž do akce už nedávno, ale zápas se nakonec přeložil až na polovinu září.

Soupeř Israfilov přišel do souboje perfektně připravený a první dvě kola měl mírně navrch. Díky delšímu rozpětí se mu totiž dařilo trefovat a navíc se stále pokoušel o přenos boje na zem. Tomáš se však nevzdal a ve třetím kole se dokázal soupeři dostat do zad a tam nasadit RNC, “Co se týká těch prvních dvou kol, tak jsem cítil, že když v tom třetím nezatlačím, tak prohraju. Dal jsem do toho tedy všechno. Viděl jsem, že je unavený, tak jsem přidal maximální tempo, protože jsem věděl, že musím tlačit a ukončit ho, pokud chci vyhrát.”
Tomáš Deák si tak připsal první ACA výhru, kterou hodně ocenilo i vedení. Tomáš si totiž za submisi vysloužil bonus v hodnotě 5 000 dolarů. Dá se tedy předpokládat, že Tomáše relativně brzy uvidíme zpět v dalším boji.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ACA MMA (@aca_mma)

Do akce se přitom chystá i náš zástupe Michal Martínek, který má zatím vyrovnanou bilanci 1:1. Zajímavostí je, že se na akci, kde bojoval i Deák, představili i oba borci, se kterými Martínek v ACA bojoval. James, kterého Martínek v prvním kole málem ukončil (na což v přenosu komentátoři vzpomínali), si se soupeřem poradil via TKO a připsal si tak další cennou výhru.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *