To se jí nebude líbit! Dridi ostře utřela útočící Zajícovou! Zvedne Veronika hozenou rukavici?

Dridi Zajícová
Veronika Zajícová bohužel nedávno oznámila, že má zdravotní komplikace, takže se v blízké době do dalšího souboje nepodívá, ale to neznamená, že se nyní stáhne do ústranní. Naopak se ostře opřela do své rivalky Habibi, která je podle ní ulhaná a zbabělá. Nyní přišla jasná odpověď a výzva.


Ty kráso! Karlos Vémola se pochlubil, jakou výplatu dostane za Odvetu století

Habibi se totiž měla v jedno z rozhovorů zmínit, že jí Zajícová jako profesionálka vyzvala, což se Veronice nelíbí. „Zbabělá a prolhaná Habibi. 1) S nabídkou zápasu (v postoji) za mnou přišel Clash. Já jsem to přijala. 2) Habibi to zbaběle odmítla. 3) Za peníze v Clash půjdu s Habibi klidně v postoji, v leže, v sedě, nebo jak bude chtít. Pokud se jedná o RFA (profi organizaci), tak tam zápasím pouze MMA, protože nic jiného pro mě nemá smysl. Ještě OF a bude jak Dostálová, která taky neumí číst a nepamatuje si, co se dohodlo a co se mluvilo,“ opřela se Zajícová do Habibi, kterou tento víkend čeká souboj v rámci RFA.
    

Dridi vrací úder

„Zápas s ní mi byl nabízený už minulý podzim na Clash. Já v tu dobu byla v Thajsku a ihned po příjezdu mi přišli na boreliózu, což spousta lidí, co mě sleduje, ví. 3 měsíce jsem nemohla ani vyjít schody, protože mi borelióza zasáhla kyčel a já skoro nechodila. Začala jsem opět trénovat až od prosince.

Poté mi zápas nabídly další dvě organizace, ale v MMA. To by byla stejná situace, jako kdybych Veroniku vyzvala na souboj v psaní s/z a vyjmenovaných slov. Prostě nesmysl. Znovu opakuji – pokud sama Veronika tvrdí, že se vidí v UFC, tak nerozumím tomu, proč chce zápasit v MMA s někým, kdo v životě nebyl na jediném tréninku země. Takovou situaci nepovažuji zrovna za nejlepší přípravu na UFCčko.
     

Veronika se chlubí tím, že má celkem přes 200 fightů, ale prohrála zápas i s holčinou, co má za sebou 4 amatérské fighty. Na mě to působí jednoduše tak, že si vybírá cíleně převážně slabé soupeřky a ani tak zápasy nevyhrává.

Nyní k Verčině výzvě, ať si udělám OF jako BJJ Míša. Veru, je to právě naopak. Buď aspoň trochu chytrá, když už jsi bez morálky, a založ si ho ty. Ukazovat na Instagramu na každé druhé fotce roztažené nohy je totiž daleko víc laciné. 
     

Na závěr chci říct – já jsem pro zápas v postoji, ačkoliv mám oproti Veronice pouze 5 zápasů. Řekla, že na RFA fight nechce a že je pro Clash. Tak proč ne. Hlavně, Veroniko, prosím tě, dodrž to, co jsi psala. Lehce se totiž obávám toho, že jde o další tvou lež a budeš se bát nastoupit i do toho Clashe nakonec,“ vzkázala Dridi skrze MMA Shorties své rivalce.

Zdá se tedy, že máme na stole hodně zajímavý ženský zápas, který by se vedení Clash of the Stars mohl zamlouvat. Obě bojovnice už se totiž v Clash představily a obě umí přitáhnout pozornost, což je ideální kombinace.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *