To nedopadne dobře! Už tak dost poznamenaný UFC veterán jde bojovat bez rukavic

UFC

Bývalý zápasník UFC a člen historicky první série reality show The Ultimate Fighter Diego „The Nightmare“ Sanchez si odbude premiéru v boxu bez rukavic. Představí se na galavečeru organizace Bare Knuckle FC a jeho soupeřem bude bývalý boxerský šampion WBA.

Zbláznil se?! Šampion UFC podpořil nepokuje v Brazílii a apeluje na armádu!

Galavečer Bare Knuckle: Knuckle Mania 3 se uskuteční 17. února v Albuquerque v Novém Mexiku. Poněkud překvapivě organizace oznámila, že se na turnaji představí také bývalý zápasník UFC Diego Sanchez. Ještě překvapivější je pak jméno jeho soupeře. Sanchez se střetne s bývalým boxerským šampionem WBA Austinem Troutem. 

V prosinci obdržela organizace BKFC od atletické komise Nového Mexika souhlas s pořádáním svého turnaje. Co však tehdy schváleno nebylo, byl zápas mezi nyní 41letým Sanchezem a 37letým Troutem. Členové NMAC hlasovali proti na základě Sanchezovy fyzické kondice. Komisař NMAC Jerome O’Connell původně poznamenal: „Při vší úctě k panu Sanchezovi… musím jen říci, že tento zápas nemohu podpořit.“

Sanchezův agent Ricky Kottenstette na toto prohlášení reagoval sdělením, že jeho klient poskytne komisi výsledky magnetické rezonance a dalších neurologických testů, a navázal, že je přesvědčen, že testy neprokáží žádné problémy. Nyní se zdá, že Sanchez dostal povolení pokračovat jako boxer bez rukavic. 

Sanchez odešel z UFC v roce 2020 s bilancí 19-13 a minulý rok se představil v organizaci Khabiba Nurmagomedova Eagle FC. Zde padl na body s Kevinem Lee a nyní se tedy představí v Bare Knuckle. Bývalý šampion WBA Austin Traut má bilanci v boxu 36-5-1 a v současné době je na vítězné vlně pěti zápasů. Naposledy v prosinci zvítězil nad Josém Sanchezem Charlesem (18-1-1) na body. Jeho nejcennější vítězství přišlo v roce 2012, kdy obhájil svůj pás proti Miguelu Cottovi (41-6). Hned v následujícím roce Trout svůj titul ztratil v souboji s Canelem Alvarezem (58-2-2).

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *