To nechceš! Ganemu, zatímco ničil Spivaca, zloději vybílili byt a odnesli si balík

Gane

Francouzští fanoušci v sobotu večer upírali zraky k dalšímu UFC turnaji, kterému vévodil duel Gane vs Spivac, který naprosto ovládl první jmenovaný, který předvedl další skvělý výkon a ve druhém kole si tak připsal jasnou výhru via TKO. Dokonce se dočkal i bonusu 50 000 dolarů, který se mu bude sakra hodit. Cirylovi totiž mezitím, co ničil soupeře, zloději vnikli do bytu a odnesli celou řadu ceností.

To snad ne! Robert Bryczek nakonec v UFC bojovat nebude?

V době, kdy Ciryl Gane za podpory hlasitého publika ničil svého soupeře, kterému nedal nejmenší šanci, zloději zaútočili na jeho byt. Podle francouzského deníku Le Parisien se 33letý Gane stal terčem podlého útoku, proti kterému se nemohl nijak bránit.

Zpráva francouzského zdroje dodává, že dům v Nogent-sur-Marne se stal terčem zlodějů přes noc, přičemž policie byla na místo přivolána v neděli ráno v 7:30 místního času, když Gane dorazil domů.

Předpokládá se, že pachatelé vnikli dovnitř vstupními dveřmi a odcizili hodinky Rolex a různé šperky, přičemž se škoda odhaduje na 150 000 eur, tedy v přepočtu na 3 616 863 Kč, což už je pořádný balík.

Otázkou je, jak dobře je Gane pojištěný. Za zápas totiž jistě dostal zajímavou odměnu, kterou ještě navýšil bonus za výkon večera, takže zoufat asi Ciryl úplně nemusí, ale samozřejmě jde o hodně nepříjemnou situaci.

Podobné zkušenosti má bohužel i známý český fotbalista Jan Koller, kterého podobně v Dortmundu vykradli hned pětkrát, což už je sakra velká smůla a je otázkou, proč se elitní fotbalista lépe nechránil. Gane nyní jistě hodně zapracuje na zabezpečení bytu a svých šperků.

 

Gane a jeho reakce na výhru

„Moc děkuji všem lidem, kteří mě podporují. Výkon, který jsem předvedl, je výsledkem práce celého týmu. Dal jsem si jasný cíl, že chci předvést skvělý výkon a soupeře ukončit, což se mi podařilo, takže jsem spokojený. Stejně tak jsem rád, že jsem mohl výhru doručit před domácím publikem,“ reagoval Gane po souboji.

„Hodně fanoušků o mě mělo strach, protože Spivac mi stylově moc nesedí. Měli jsme však přesně stanovenou taktiku, která fungovala. Doufám, že jsou na mě lidé pyšní. Já pyšný jsem. V té poslední sekvenci už jsem myslel jen na to, že to ukončím. Byl jsem na tohle připravený a skvěle jsem zužitkoval přípravu. Bohužel jsem v minulosti několikrát prohrál, ale i o tom je sport. Stane se. Důležité je se z prohry poučit a vrátit se lepší, což se mi povedlo. Dnes mi to sedlo a dopadlo to skvěle.“

Gane tak potvrdil svou pozici na vrcholu divize, kde je to nyní hodně zajímavé. Samozřejmě se počítá s titulovým duelem Jones vs Miocic, ale co dál? Pavlovich je údajně náhradník, ale v řadě čeká také Aspinall a nebo Gane. Bude tedy zajímavé sledovat, jak vedení organizace tuto situaci vyřeší.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *