To jsou emoce! Skvělé video ze zákulisí války Procházka vs Teixeira

Procházka

Za necelé tři týdny, konkrétně 10.12., nás čeká turnaj UFC 282, který, co do číslovaných akcí, uzavře UFC sezonu pro rok 2022. Hlavním zápasem je samozřejmě titulová odveta Procházka vs Teixeira 2, která už dostala skvělé promo video, na které UFC navázalo zveřejněním prvního souboje. Ten byl neuvěřitelně vyrovnaný s tím, že na body před pátým kolem vedl Glover Teixeria. Nakonec se však podařil obrat. Nyní jsme se navíc dočkali dalšího skvělého videa, které mapuje zákulisí po epickém souboji.

Vašek Sivák vysvětluje, proč ho výzva od Soquessy tak moc naštvala

Ve videu můžete vidět poslední momenty souboje a reakce obou rohů, které byly plné emocí. Na jedné straně neuvěřitelné nadšení a na straně druhé hluboké zklamání. Následně vidíme rozhovory s trenéry a také představitelem manažerské stáje Paradigm Simpsonem, který mluví o tom, jak zlomový moment je, když má stát svého prvního UFC šampiona. Však se podívejte sami a nasajte skvělou atmosféru, která vás dokonale naladí na blížící se odvetu.

 
   

UFC rovněž zveřejnilo záznam celého zápasu

Celý zápas byl plný zvratů a situací, kdy už se zdálo, že jeden a nebo druhý borec vyhraje, ale nakonec jsme došli až do pátého kola, ve kterém měl navrch Teixeira. Ten se navíc v posledním dějství dokázal prosadit v postoji, takže se zdálo, že si dojde pro první titulovou obhajobu. Bohužel pro něj však uspěchal pokus o gilotinu, po kterém se boj přenesl na zem, což nakonec vedlo k situaci, kdy se Jiří dostal Gloverovi do zad a tam nasadil škrcení, které byl specialista na boj na zemi nucen pohotově odklepat.

Polo-těžká váha tak dostala nového šampiona a pomyslná UFC kronika nelítostnou válku, která je v komunitě označovaná jako jedna z nejlepších titulových bitev v historii organizace. Nyní si jí navíc díky UFC můžete vychutnat ve skvělé kvalitě a dokonale se tak naladit na blížící se odvetu.

 
  

UFC 282: Startovka

Procházka vs Teixeira 2

Lawler vs Ponzinibbio

Rosas vs Perrin

Pimblett vs Gordon

Mitchell vs Topuria

Blachowicz vs Ankalaev

Shahbazyan Lungiambula

Quarantillo vs Hernandez

Brown vs Silva

du Plessis vs Till

Rozenstruik vs Daukaus

Curtis vs Buckley

Silva vs Salvador

Saaiman vs Lawrence

OSP vs Lins
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *