To asi neklapne! Škvor dostal od soupeře gentlemanskou nabídku. Příjme?

Škvor Vinni

Součástí posledního domácího turnaje roku 2022 byl i duel polo-těžkých vah Montagnac vs Škvor, který měl rozhodnout o tom, kdo se přiblíží možné titulové šanci. Čekala se tedy hodně zajímavá podívaná, ale nakonec bylo jasno hned na začátku zápasu. Montagnac totiž tvrdě trefil a poté rozjel salvu, kterou zastavil až přítomný rozhodčí. Nyní je Škvor zpátky s plánem vrátit se na vítěznou vlnu. V cestě však stojí Vinni, který má dokonce gentlemanskou nabídku.

Srdnatý válečník Dvořák prozradil, na jaký balík vyjde příprava a kolik zbývá z výplat

„Zdravím tě, Škvore. Jak asi všichni ví, soustředil jsem se na box bez rukavic, ale ozval se mi OKTAGON, který mi dal nabídku, kterou jsem nemohl odmítnout. Respektuji, jak zkušený jsi v K1. Ty bys měl zase respektovat mé jiu-jitsu. Mám tady pro tebe tedy zajímavou nabídku. Je to taková gentlemanská dohoda. Co si to dát jen rukama? Čistý box? To je to, co chtějí lidé vidět. Rozhodně se nechci zbytečně zaměřovat na jiu-jitsu a wrestling. Co ty na to? Já a ty a čistě jen rány pěstí? Prostě si to dáme jen rukama a první, kdo kopne nebo zkusí takedown, je děvka. Pojďme na to,“ nabídl Dan Vinni skrze UK OKTAGON profil.

Postoj je samozřejmě Danovi vlastní, ale určitě v něm bude chtít využít všechny zbraně, nejen ruce. Přeci jen jdou oba borci v MMA a ne v boxu. Uvidíme však, jak známý buldozer zareaguje. V minulosti už se totiž například domlouval s Iličem, že si to dají jen v postoji bez takedownů. Vinni však chce doslova jen ruce.

Co se týče Vinniho, tak ten má dle Sherdogu aktuálně bilanci 18-17 s tím, že celkem 17 zápasů dokázal ukončit před limitem. V minulosti dokonce zápasil například s Lohorém, který ho v roce 2017 ukončil na KO.

15.4. Liberec – OKTAGON 41: Startovka 

Magard vs Lopez

Vémola vs Matavao

Palasz vs Todev

Montagnac vs Gottvald

Škvor vs Vinni

Hosseinpour vs Malach

Fošum vs Hajdarpašić

Raška vs Cordero

Gabal vs Nafuka


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *