Titulový souboj šampionů Magard vs Lopez dostává zajímavého náhradníka

Magard

Hlavním zápasem blížícího se turnaje OKTAGON 41, skrze který organizace OKTAGON MMA vůbec poprvé zamíří do Liberce, bude hodně zajímavý titulový souboj šampionů Magard vs Lopez. Dánský Žralok tak bude mít šanci svůj titul obhájit, zatímco Lopez má příležitost prozatímní titul vyměnit za právoplatný. Všichni samozřejmě doufáme, že se ani jednomu z borců nic nestane, ale organizace má pro jistotu připraveného hodně zajímavého náhradníka.

Vlka Jiří Procházka zvládl levou zadní, ale tohle mu dalo opravdu zabrat

„Ano, já vím,“ reagoval šampion Jonas Magard ve vysílání promotéra Ondřeje Novotného na informaci, že má titulový souboj zajímavého náhradníka v podobě Felipeho Limy, který to má 11-1 s tím, že prohrál jen svůj úplně první zápas. „Úplně chápu, proč ho máte ve hře. Gustavo má totiž v plánu se vrátit do UFC, ale to se mu zatím nepodaří. Přede mnou neuteče. Lima však ani zdaleka nedosahuje kvalit, které má Lopez. Nikdo ho nezná. Já chci ty nejlepší možné zápasy. Fanoušci mi dávají obrovskou energii, ale narovinu, nejsem z Čech a Lopez taky ne. Tohle je borec z Brazílie, který žije ve Švédsku a nikdo ho nezná. Doufám tedy, že Gustavo nastoupí, protože s Limou by asi ten zápas nikoho nezajímal. Lopez nemá kam utéct. Limu si dám až potom. Musí prokázat své kvality. Dobře pro něj, že je náhradník. Jednoho dne se určitě potkáme. Po tomhle souboji bych se rád zaměřil na Račiće. To je zápas, který bych si přál.“

Lima se s Magardem přestřeloval už minulý rok, ale Žralok ho odmítl s tím, že ho nikdo nezná a že chce radši odvetu s Mackem, na kterou bohužel nedošlo, protože se Magard zranil. Nyní je však zpátky ve hře.
 

Magard vs Lopez trashtalk

„Vypadáš fakt z formy. Viděl jsi to svoje břicho? Já se ve formě udržuju pořád, okamžitě bych mohl jít zas zápasit. Jenže co ty a tvoje váha? Je to strašná ostuda. Ani nebudu mít radost, až tě sejmu, protože ty nejsi žádný profesionál,“ opřel se Magard do svého soupeře na tiskové konferenci v Ostravě.

Lopez na výměny reagoval hodně s nadhledem a bylo znát, že se rozhodně nenechá vyprovokovat, „Já myslím, že bys měl už přestat. Jinak ti zas zlomím čelist.“

Nyní však Lopez v rámci možností přeci jen přitvrdil a poslal svému soupeři jasný vzkaz. Zároveň mu naznačil, co ho v souboji nejspíš čeká a moc hezký pohled to rozhodně není.

Turnaj OKTAGON 41 už čeká za necelé tři týdny s tím, že se můžeme těšit nejen na titulový souboj, ale také na další zápas Karlose Vémoly. Ten totiž zhruba měsíc před odvetou s Kinclem stihne ještě duel s Matavaem, skrze který chce otestovat své tělo a aktuální formu, na které poslední týdny pracoval hned na několika zahraničních kempech.
15.4. Liberec – OKTAGON 41: Prozatímní Startovka

Magard vs Lopez

Vémola vs Matavao

Mikulášek vs ?

Palasz vs Todev

Montagnac vs Gottvald 

Škvor vs Vinni 

Hosseinpour vs Malach 

Fošum vs Hajdarpašič 

Gabal vs Nafuka

29.4. Bratislava – OKTAGON 42: Prozatímní Startovka

Sanikidze vs Keita 

Čepo vs ?

Mazuch vs ?

Paulus vs Samsonidze

Kohout vs Ryšavý

Magnor vs Kotalík 2

Kimball vs Wolf

Stuart vs Winter

Bahník vs Rock 

Holota vs Etebar


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *