Titulová bitva Teixeira vs Procházka doslova na dohled?

Glover Teixeira Jiří Procházka
Domácí fanoušci samozřejmě stále čekají na potvrzení titulové bitvy Glover Teixeira vs Jiří Procházka, o které se mluví od chvíle, kdy se stal Glover poměrně překvapivým šampionem polo-těžké váhy. Obecně se totiž spíše čekalo, že v duelu zvítězí Janek a připíše si tak další titulovou obhajobu, ale opak byl pravdou. Houževnatý Polák si totiž zapomněl svou legendární polskou sílu na hotelu a nakonec jasně padl ve druhém kole via RNC. Hned v po-zápasovém rozhovoru pak nový šampion ukázal na Jiřího Procházku, který u duelu Blachowicz vs Teixeira figuroval jako oficiální náhradník. Od té doby se řeší kde a hlavně kdy se souboje dočkáme. Nyní to vypadá hodně nadějně na jasný termín.
Kotalík vysvětluje, jak je to ve vězení s posilováním a tréninkem

Nedávno jsme vás informovali o tom, že zahraniční zdroje naznačují, že bychom se na začátku května měli dočkat UFC návratu do Brazílie. Zdroj Canal Combate, který má jen na IG téměř 2 miliony sledujících a který je kvalitním zdrojem informací, co do Brazílie a obecně jižní Ameriky, pak potvrdil, že by mělo jít o poměrně jasnou věc.

Pokud je to pravda, tak se 7.5. v Riu odehraje turnaj UFC 274. Kdo se na něm objeví? Samozřejmě domácí borci s tím, že je třeba tradičně nabídnout titulovou bitvu. Jako nejpravděpodobnější se tak jeví právě duel Teixeira vs Procházka. Samozřejmě se spekuluje o tom, že by měl jít znovu do akce i Charles Oliveira, ale tam se ještě vše může hodně zamotat skrze Conora McGregora. Ir se totiž nechal slyšet, že po svém návratu bude bojovat o titul, což samozřejmě nerad slyšel Justin Gaethje, se kterým se počítá s jako dalším vyzyvatelem.
Tak či tak se už však určitě brzy dozvíme na čem jsme. UFC totiž v posledních dnech finalizovalo plány na březen i duben, kde dojde na duely Covington vs Masvidal, respektive Volkanovski vs Korean Zombie a Sterling vy Yan 2, takže je jasně na řadě květen, který Glover označil jako ideální měsíc, kdy by se chtěl vrátit do boje. Je tak klidně možné, že v nejbližších týdnech a možná i dnech už budeme vědět.


2 komentáře na “Titulová bitva Teixeira vs Procházka doslova na dohled?”

  1. Pingback: Co dále se Soldičem? Nabídka od UFC na stole! | MMA Shorties

  2. Pingback: Cejudo prozradil, co na Jiřího Procházku v rámci kempu čeká

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *