Titulová bitva Jon Jones vs Stipe Miocic má zajímavého náhradníka

Jones, Pavlovich

Dlouho očekávaný titulový zápas v těžké váze UFC mezi Jonem Jones a Stipe Miocicem byl dlouhou dobu předmětem jednání a debatováním nad smlouvami. Nakonec vše vyšlo my dostáváme souboj mezi bývalou nejlepší polotěžkou váhou s nejlepší těžkou váhou. Organizace však pro jistotu povolala zajímavého náhradníka.

Bratři Jan Fajk a Lukáš Fajk si u Okresního soudu pro Prahu-západ vyslechli rozsudek

Sergei Pavlovich (18-1) netrpělivě čeká na svou vlastní titulovou šanci, ale prozatím bude „sloužit“ jako náhradní bojovník pro očekávaný titulový zápas mezi Jonem Jonesem a Stipe Miocicem, kteří se v listopadu utkají na turnaji UFC 295. 

Očekává se, že jednatřicetiletý Rus, který v současné době drží sérii šesti vítězných zápasů v UFC, bude v Madison Square Garden v New Yorku krýt záda hlavnímu zápasu UFC 295 mezi Jonesem a Miocicem. Po původní zprávě Igora Lazorina na Instagramu to ve středu potvrdily zdroje serveru MMA Fighting. 

Kromě prohry s Alistairem Overeem při svém debutu v UFC je Pavlovich přírodní silou, která zaznamenala šest knockoutů v řadě, aniž by se jediný soupeř dostal z prvního kola. Postupně si dokázal poradit s Golmem, Greenem, Abdurakhimovem, Lewisem, Tuivasou a naposledy v dubnu zdolal Curtise Blaydese. 

Pavlovich si po těchto výkonech téměř jistě vysloužil titulovou šanci, ale Jones usiloval zejména o zápas s Miocicem, nejdéle vládnoucím šampionem těžké váhy v historii UFC. Pokud nakonec v listopadu ani jeden ze zápasníků neodpadne, Pavlovich bude pravděpodobně stát jako další v pořadí a čekat na vítěze duelu mezi Jonesem a Miocicem. 

UFC 295 Jones vs Miocic – Prozatímní Fight Card:

Jon Jones  vs.  Stipe Miocic

Derek Brunson  vs.  Roman Dolidze

Jéssica Andrade  vs.  Mackenzie Dern

Joshua Van  vs.  Kevin Borjas

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *