Terminátor Karlos Vémola si rozhodně stojí za svým slovem

Vémola

Karlos Vémola je známý tím, že je velký workoholik v gymu i mimo něj. Jako jeden z mála si totiž extrémně poctivě plní mediální povinnosti, díky čemuž je o něm pravidelně slyšet. Nyní poskytl rozhovor serveru CNN Prima News, kde se rozpovídal o svých plánech a možném konci kariéry.

Promotér Ondřej Novotný nabízí názor na Clash of the Stars! Jde o konkurenci?

Karlos Vémola v rozhovoru pro CNN Prima News odpověděl na v poslední době hodně řešenou otázku ohledně jeho kariéry. Bude Terminátor pokračovat, nebo MMA rukavice definitivně „pověsí na hřebík“ a přesune se do sportovního důchodu? Vémola avizoval tři poslední zápasy a konec. Platí to stále? 

„Zatím je to můj plán. Protože vždycky říkám, že zápasník potřebuje mít oheň, cíl a motivaci. Říkám to celý život a celý život se toho držím. V momentě, kdy se mi podaří obhájit titul v devadesát trojce, čemuž pevně věřím, a nastoupím v odvetě s Attilou Véghem, tak… Co potom? Teď jsem měl strašnou motivaci, chtěl jsem mít dva tituly a být první, kdo by usiloval o třetí. To už je pryč. Já už do osmdesát čtyřky nepůjdu, slíbil jsem to své mámě, slíbil jsem to své rodině. Že obhájím vícekrát titul v devadesát trojce? Nemám tu potřebu. Tím, že udělám odvetu s Attilou Véghem, si budu moct zodpovědět tu svou otázku. 
V prvním zápase jsem se do boje vůbec nedostal. Konečně si tak budu moct říct: Porazil mě lepší bojovník? Pokud se mi podaří vyhrát, budeme to mít s Attilou jedna jedna a myslím, že ani jeden z nás nebude mít chuť a motivaci do třetího souboje. Ale nevím, pokud za námi někdo přijde za rok s tím, že by se udělala trilogie s Attilou a třetí zápas by byl na fotbalovém stadionu, neříkám, že je to nemožný. Když ale dodělám tenhle rok, obhájím titul a porazím Attilu Végha, tak pro mě už nebude nic, co bych ještě chtěl udělat nebo dokázat. Už bych tam chodil jen vyloženě pro peníze, a to jsem nikdy nechtěl a nedělal. Nedokážu si představit, co by mě mohlo motivovat, abych do toho šel znovu.“

Karlos se také vyjádřil potenciálnímu třetímu souboji s Patrikem Kinclem:

 

„Odveta s Kinclem? Ne, děkuju, máme to jedna jedna, Kincl už mě nezajímá. To je kapitola, kterou mám uzavřenou, v osmdesát čtyřce už nechci jít. Další zápas s Attilou? Ne, budeme to mít případně dva jedna, co jsme si, to jsme si. Už mě nenapadá nic. Jedinej zápas, který mě na první dobrou napadá, je, že máme nedořešenou věc s německým Terminátorem (Stephan Pütz). Ale to měl přijít dříve. Já už jsem prostě v důchodu. Už to není aktuální, už to nikoho nezajímá. Fakt nevidím nic, co by mě ještě pak k zápasení přimělo. Takže, když udělám tento rok bez zranění a dotáhnu všechny zápasy, které chci, jsem přesvědčený o tom, že mě do ringu nic vracet nebude,“ řekl Vémola v rozhovoru pro CNN Prima News. 

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Veličković vs Jungwirth  – Tipsport Gamechanger

Grabinski vs Michalidis – Tipsport Gamechanger

Siwiec vs Hathaway – Tipsport Gamechanger rezervní duel

Nafuka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand 

Paradeiser vs Fischer 

Shaaban vs Gondžala

Austin vs Bagishvili

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs ?

Pirát vs Bryczek

Mikulášek vs Magnor
29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita – zápas o titul pérové váhy

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs ? – zápas o titul slámové váhy

Jungwirth vs ?

? Vémola vs Poppeck ?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?

? Vémola vs Langer ?

Úvodní foto: Blackart.cz

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *