“Terminátor” je po dlouhé době outsider!

Vémola, Tipsport, Marpo

“Terminátor” je po dlouhé době outsider!

Karlos “Terminátor” Vémola ve čtvrtek odhalil svůj boxerský zápas, ve kterém se utká s rapperem Marpem. Tento souboj se odehraje v rámci turnaje OKTAGON Underground, který proběhne 13. listopadu v pražské O2 aréně. Jak moc důvěřují “Terminátorovi” bookmakeři?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/02/sampion-tezke-vahy-ma-vzkaz-pro-karlose-vemolu/

Karlos Vémola se utká s bývalým zápasníkem Muay Thai a především hudebníkem Otakarem “Marpem” Petřinou. Utkání proběhne 13. listopadu v rámci organizace OKTAGON na turnaji v pražské O2 aréně. Tento boxerský souboj bude na 6×3 minuty. V poslední době bývalo zvykem, že Karlos Vémola je u sázkových kancelářích obrovským favoritem a kurz na něj mnohdy nepřesáhl hranici 1,2. Nyní je vše jinak!

Karlos Vémola dnes začíná být u sázkařů velkým outsiderem. Přitom dnes začínal na kurzu 1,45, ale během pár hodin se kurzy otočily a nyní je Otakar “Marpo” Petřina favoritem. Samozřejmě je začátek sázek na tento sledovaný duel, ale vidět Karlose s takovým kurzem, to se moc často nevidí. A je zajímavé, že se to tento “jev” postaral zrovna rapper.  

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 500 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Vémola, Tipsport, Marpo

1 komentář na ““Terminátor” je po dlouhé době outsider!”

  1. Pingback: "Přesun do MMA je běh na dlouhou trať," říká Daniel Škvor | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *