Tereza Bledá mluví o cestě do světa

Tereza Bledá

Tereza Bledá mluví o cestě do světa

Do svého čtvrtého profesionálního zápasu nastoupí na Štvanici také talentovaná zápasnice Tereza Bledá. Zástupkyně Reinders MMA se naposledy představila před necelými třemi měsíci, kdy zvítězila na body. Nyní se chystá do dalšího boje a my vám tak přinášíme krátký rozhovor.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/17/ocekavana-boxerska-trilogie-ma-nove-datum/

Jak probíhala tvoje příprava na zápas s Ajalou?

Příprava probíhala poměrně stejně jako vždy, pomalu začínám přecházet na styl přípravy, který mi sedí nejvíce a měním pouze detaily. Všechno šlo lépe než jsem čekala a cítím se skvěle připravená.

Plánuješ do dalších příprav zahrnout i nějaký zahraniční camp? Jaké gymy tě případně lákají?

Určitě ano, do příští přípravy bych už chtěla vycestovat do zahraničí. Nejvíce mě láká ATT gym na Floridě a Allstars Training Center ve Stockholmu, ale určitě by stálo za to i navštívení polských gymů, protože je v Polsku hodně zápasnic. Nejvíc ale záleží na finanční situaci v té chvíli.

Tvojí soupeřkou bude zkušená Edna Oliveira Ajala z Brazílie, kde vidíš její největší přednosti?

Oproti mně má hodně profesionálních zápasů a věřím, že v zápase se bude snažit své zkušenosti prosadit. Myslím, že se bude snažit bojovat hlavně v postoji, ale vzhledem k tomu, že je z Brazílie, tak bych nepodceňovala její schopnosti na zemi.

Co od zápasu očekáváš, v čem budeš lepší než soupeřka?

Jak jsem již zmínila, podle toho, co jsem zjišťovala si myslím, že se bude snažit udržet zápas v postoji. Počítám s agresivním stylem a s chutí strhávat zápas do přestřelek. Nejdu do zápasu s tím, že je v něčem soupeřka lepší než já. Pojedu si svůj plán a věřím, že se mi bude dařit.

V jednom z tvých dřívějších rozhovorů jsi zmiňovala, že jednáš o zápase v zahraniční organizaci, protože by tě to mohlo přiblížit k angažmá v UFC. Je to stále něco co je ve hře nebo věříš, že se můžeš do UFC dostat z OKTAGONu?

Momentálně je ještě k nějakému angažmá daleko a já jsem šťastná, že mohu zápasit na Štvanici pod Oktagonem. Nevidím důvod proč se nedostat z Oktagonu až do UFC. Už se zápasníci z Oktagonu dostali do Contenderu, či přímo do UFC a věřím, že tudy cesta vede.

Tvým snem je stát se nejmladší bojovnicí v historii UFC. (Momentálně tento rekord drží Maycee Barber, která nastoupila do prvního zápasu ve věku 20 let a 5 měsíců.) Jak moc je to pro tebe reálné tohoto dosáhnout?

Abych pravdu řekla, tak mi moc času nezbývá, přibližně 9 měsíců a taková doba může uplynout velmi rychle. Ale svého snu se nevzdávám a věřím, že to společně se svým týmem dokážu.

Nedávno jsi podepsala kontrakt se světoznámým First Round Managementem. Co pro tebe tahle spolupráce znamená?

Zničehonic mi najednou začalo chodit hodně nabídek na podepsání managementu. Všechny jsem je předávala svému trenérovi Andrému, aby mi pomohl vybrat nejlepší. Jsem moc ráda, že má o mě zájem i takto veliký management. Věřím, že v budoucnu mi pomohou dostat se výš.

Úvodní foto: OKTAGON MMA

1 komentář na “Tereza Bledá mluví o cestě do světa”

  1. Pingback: Fair Play Thinker podcast - Daniel “Dee Dee” Škvor | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *