Tank Sebastián Fapšo ostře kritizuje OKTAGON a jeho výplaty

RFA OKTAGON Sebastián Fapšo

Už tuto sobotu přijde na řadu turnaj RFA Grand Opening, který je sice druhou RFA akcí, protože nedávno jsme dostali Warm Up turnaj, ale i přesto je velkolepým startem celé organizace, která minulý rok oznámila vstup na scénu, kterou plánuje ovládnout. V hlavních zápasech se můžeme těšit na duely Avramovic vs Ďatelinka a Plavec vs Fapšo. Právě poslední jmenovaný, který má na svém kontě například tvrdé ukončení Jakuba Bahníka, se v rozhovoru pro Sport.sk otevřeně opřel do OKTAGONu a servisu/výplat, které nabízí.

“Hvězdu” Clash of the Stars Kolesa už policie zadržela

“V první řadě, Novotný si musí uvědomit, že oni nedělají z bojovníků hvězdy. Ty ze sebe dělají bojovnici sami skrze výkony, odříkání, dřinu a oheň. A dobrými výkony posouvají dopředu i OKTAGON, ne naopak. Věřím, že si popularitu a peníze získám i v postoji. Když budu nejlepší na světě, v což věřím, že budu, tak mě každý bude znát i bez MMA,” reagoval Fapšo na otázku ohledně možného přestupu do MMA a vyjádření Ondřeje Novotného, který ve zkratce mluvil o tom, že Fapšo se zatím chce držet v ringu a že tím možná z hlediska marketingu trochu ztrácí čas.

Fapšo byl jedním z borců, které jsme mohli blíže poznat díky projektu OKTAGON UDG, kde například tvrdým naskočeným kolenem ukončil Bahníka. Nyní už je však součástí RFA. Proč se vydal tímto směrem? “Je to hlavně proto, že v OKTAGONu platí suché z nosu. RFA se lépe stará o bojovníky. Sice teprve začínají, ale můžu to potvrdit. Věřím, že když se dostanou do čela, což se dostanou, tak se budou o bojovníky starat ještě lépe…
Malé honoráře a zranění?

Teď možná OKTAGON zvýšil honoráře, aby jim bojovníci neodcházeli. Ale jinak za zápas v malých rukavicích dostanete v OKTAGONu 1500-2500 euro (cca 37 000 – 62 000 Kč) a hrozí vám zranění na půl roku, rok a můžete si i smrtelně ublížit. Pojištění? Pokud si ho neuděláte a neplatíte sami, tak žádné není. Zmrzačíte se za pár korun a pak vám řeknou, že z vás dělají hvězdu. Nejsou tak velcí, jak si myslí. Organizace je jen tak velká, jak jsou velcí její bojovníci.”

Fapšo rovněž vysvětlil, jak se RFA o své bojovníky stará, “Když člověk něco potřebuje, tak zvedne telefon a oni vám to pomohou zařídit. Jde o maséra, fyzioterapeuta, cokoliv. Pro začínající bojovníky je to velká pomoc. V OKTAGONu vám řeknou kdy a kde je zápas a musíte se zařídit. Přijdou vás natáčet tehdy, kdy vám řeknou. Sponzory si hledáte sami. Nemáte peníze na přípravu? Bohužel. A potom očekávají výkon.”
Uvidíme tedy, jak se bude Fapšovi při RFA premiéře dařit. Proti sobě má totiž houževnatého Plavce, který nedávno zápasil i v Rusku v odnoži ruské organizace RCC Fair Fight. Galavečer RFA Grand Opening, na kterém vystoupí Ďatelinka, Fapšo, Brož, Fajk, Wittner a mnozí další startuje již tuto sobotu 14.5. a sledovat jej můžete na realsport.tv

Zdroj: Sport.sk

Úvodní foto via OKTAGON MMANapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *