“Tank” Fapšo chce v souboji s Lutterbachem násilí! Potvrdil to už staredown

RFA

Čtvrteční tisková konferenci RFA přinesla několik zajímavých novinek, ale také byl oficiálně oznámen souboj mezi Brazilcem Joiltonem Lutterbachem a slovenským “Tankem” Sebastianem Fapšem. Na tiskovce proběhl také první staredown, při kterém bylo na Fapšovi vidět, že by se do svého soupeře pustil už zde.

Šampion Kincl stručně reaguje na Vémolův vpád do oktagonu

Slovenský Tank Sebastián Fapšo si nedávno vybral soupeře opravdu světové kvality a na Instagramu se pustil do Brazilce Joiltona Lutterbacha, který se nenechal dlouho vyzývat a souboj s mladým slovenským talentem pod pravidly Real Fight přijal. Na čtvrteční tiskové konferenci pak proběhl i vcelku vyhrocený staredown, při kterém se Fapšo neudržel a do svého soupeře strčil.

„8.10. v Košicích knockoutuji Lutterbacha v prvním kole. Diváci se tedy mohou těšit na oheň a agresivitu, kterou vždy, jak mě znají, i dodám,“ prohlásil slovenský Tank, který má rád tvrdé zápasy.

Na tyto slova samozřejmě reagoval Lutterbach: “Tohle je sport a ne násilí. Je to mladý muž, který chce získat prostor ve světě bojových sportů. Potřebuje být uznáván a bojovat s někým jako já, protože je nikdo a nic nepředstavuje. Vyhraju jako nad všemi protivníky, chirurgicky přesně a strategicky.” 

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený RFA (@realfight.arena)

Lutterbach původním jménem Joilton Santos, se v minulosti pokoušel dostat do organizace UFC. Skrze úspěšnou reality show The Ultimate Fighter Brazil, kde se představil ve třetí sezóně v týmu Chaela Sonnena. V úvodním kole porazil Douglase Mouru. Ve druhém už bohužel vypadl s Wagnerem Silvou, který patřil do týmu Wanderleie Silvy. V této sezóně se představil také Paulo Costa, který vypadl ve stejném kole jako Lutterbach. Brazilský zápasník je velkým cestovatelem. V minulosti prošel organizacemi KSW, ACA, Cage Warriors, GMC, Shooto Brasil, M-1 Global a v minulém roce se představil v organizaci PFL.

Fapšo se v roce 2019 se stal juniorským mistrem světa v asociaci WAKO K1, profesionálním mistrem Rakouska ISKA a také amatérským mistrem Slovenska WKN. Ve svém debutovém zápase v RFA se utkal s českým bojovníkem Bernardem Plavcem a byl to rychlý proces. Fapšo knokautoval svého soupeře za necelé dvě minuty! Bude se Fapšo radovat i proti zkušenému soupeři?

RFA 4

Turnaj RFA 4 se uskuteční už 8.10. v Košicích a v hlavním zápase se představí domácí Jozef Wittner s českou legendou Petrem “Monstrem” Knížetem. Na tomto galavečeru se představí také Tomáš Možný, Leo Brichta, David Hošek, Luboš Lesák nebo navrátilec Samuel Daňko. Celý galavečer můžete sledovat na RealFight.TV
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *