Takže zase nic?! Jokera Iliče čeká další velký zápas, ale mimo OKTAGON?

Ilič

Už nějakou dobu se spekuluje o odvetě mezi Aleksandarem „Jokerem“ Iličem a ostříleným ruským veteránem Alexandrem Shlemenkem. Oba bojovníci jsou připraveni tuto odvetu přijmout a vypadá to, že se rýsuje i místo a datum pro tento očekávaný souboj.


 

Kozma sice padl, ale i tak vydělal balík! Kolik si z pyramidy odnáší?

Oficiální potvrzení zápasu zatím nemáme, ale organizace RCC právě zveřejnila nejnovější informace týkající se odvety. Podle ruské organizace můžeme odvetu mezi „Jokerem“ a Shlemenkem očekávat na konci roku, přesněji na začátku prosince. Srbský bojovník tento příspěvek okomentoval: „Pojďme znovu tančit!“ Bohužel to tedy vypadá, že Ilič se v organizaci OKTAGON do konce roku nepředstaví. 

RCC chystá na konec kalendářního roku velkolepý galavečer a kromě Iliče a Shlemenka by se na něm měli utkat i legendární Alexej Oleinik nebo Ivan Shtyrkov. Objevit by se zde měl i Vitaly Minakov (22-2) – bývalý šampion Bellatoru v těžké váze. To jsou na ruské zápasnické scéně skutečně zvučná jména. 
Připomeňme, že „Joker“ se v srpnu loňského roku utkal s Alexandrem Shlemenkem a Rusové očekávali, že Shlemenko Iliče bez problémů porazí. Shlemenkovo vítězství mělo posloužit jako „předehra“ k očekávanému souboji s Magomedem Ismailovem, ale „Joker“ jim plány výrazně zhatil. Srbský zápasník knockautoval Shlemenka v prvním kole zápasu a navíc získal lukrativní boxerský zápas a nastoupil proti zmíněnému Ismailovovi, se kterým poté padl na body. Rozhodně si však tak či tak skvěle vydělal.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený RCC_MMA (@rcc_mma)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *