Takže nakonec nic? Baba Jaga Vašek Mikulášek má bohužel smůlu?

Mikulášek

Vašek Mikulášek má za sebou hodně intenzivní poslední měsíc roku 2022. Nejprve se totiž na začátku prosince představil v Ostravě, kde si na konci prvního kola připsal hodně důležitou výhru, na kterou navázal i na konci měsíce na turnaji OKTAGON 38, kde v boxerském souboji porazil Borárose. Mohlo by se zdát, že si nyní dá menší pauzu, ale opak je pravdou. Mikulášek se totiž přihlásil hned o dva souboje, ale zdá se, že ani jeden nakonec nevyjde.

“Nebuď chcan*a!” posílá naštvaný Brichta ostrou výzvu a nabízí rivalovi peníze

Právě v návaznosti na boxerský duel, který nakonec nedoručil to, co se asi původně čekalo, se mluvilo o možné MMA odvetě Mikulášek vs Boráros 2. Šance jí uspořádat byla na prvním OKTAGON turnaji v Liberci, kam byl Gábor nedávno potvrzen, ale nakonec se ukázalo, že vítěz první reality show OKTAGON Výzva nepůjde s Mikuláškem, ale místo toho se utká s posledním vítězem reality show OKTAGON Výzva Topuzem.

Mikulášek však měl ještě jedno želízko v ohni. V souvislosti s odstoupením Polívky, který mění gym, takže se není schopen plnohodnotně připravit, se totiž Baba Jaga přihlásila jako možná náhrada pro Khajevanda na únorový Mnichov. S Hojatem už totiž Mikulášek v Německu bojoval a relativně sporně prohrál poté, co reklamoval dloubanec do oka. Oba borci si tak mezi sebou vyměnili hned několik plamenný vzkazů, které najdete níže.

Tak trochu se tedy čekalo, že bychom duel Khajevand vs Mikulášek 2 mohli skutečně dostat, minimálně v postoji podle UDG pravidel, ale nakonec se to evidentně nestane. Khajevand totiž na svých sociálních sítích potvrdil jiný zápas. prý bude 18.3. bojovat na turnaji GMC 33 o titul šampiona střední váhy s Wesnerem. Ten má celkovou bilanci 9-5 s tím, že v poslední době dokázal vyhrát 4 zápasy v řadě. Uvidíme tedy, jak se Khajevandovi povede a jak se vlastně tento duel odrazí v dalším OKTAGON angažmá, protože GMC lze na německé půdě brát jako konkurenci OKTAGONu, která navíc v minulosti spolupracovala s RFA. 

Ostrá výměna mezi Mikuláškem a Khajevandem 

„Jsi hrozný hrdina. To, že si dáš na snídani 3 vejce z tebe ještě nedělá siláka. MMA zápasení s tebou je nudné, tak co třeba box? I v boxu mi budou stačit jen dvě kola,“ kontroval nedávno Khajevand na Mikuláškovo story, ve kterém se chlubil snídaní.

„Chlape, však ty ani boxovat neumíš. Málem jsem tě v postoji vypnul. Dávej si pozor na to, jak se ke mně chováš. Já jsem se k tobě choval s úctou a ty si teď hraješ na krále džungle? OKTAGONe, pošlete mi kontrakt,“ požádal Mikulášek znovu odvetu.

„Jasně, nejsem nejlepší boxer. Jsem totiž MMA zápasník. Na tebe mi to však bude stačit, kundo. Pojďme na to a pokud mě dáš v boxu, tak si můžeme dát odvetu v MMA. Co ty na to?“ nabídl Khajevand.

„Jdeme na to,“ souhlasil Mikulášek, který má za sebou boxerský souboj s Gáborem Borárosem, který však úplně nenaplnil očekávání.

„A hlavně nezapomeň na to, jak si pode mnou pištěl jako kundička,“ přiložil pod kotlem Khajevand s odkazem na první duel.

„To je mi jedno. Ukážu, jak se to má dělat. Box není grappling, kundo,“ vracel Mikulášek.

„Proč ne? MMA je s tebou vážně nudné. Máš za to, že jsi dobrý boxer a máš s boxem zkušenosti, ne? Tak buď za mojí nabídku rád. Klidně tě v boxu porazím. Přísahám,“ sdílel pak ještě Mikulášek, co mu psal Khajevand v soukromé zprávě.

Na odvetu však zatím nejspíš bohužel nedojde….

 

OKTAGON 39: Startovka

Keita vs ?Vila? 

Jungwirth vs De Oliveira

Poppeck vs Zawada

Paradeiser vs Sikič

Scheck vs Lengál

Stolze vs Lewis

Bartl vs Hangs 

Pukač vs Schober

Gabal vs Nafuka