Tak už víme, kdo a proč OKTAGONu odmítl milionový Tipsport Game Changer

OKTAGON Pirát

V souvislosti s oznámením Tipsport Game Changer pyramidy, která odstartuje příští březen na dalším turnaji v Ostravě, Ondřej Novotný prozradil, že jeden bojovník nabídku na účast odmítl. Mezi fanoušky se tedy rozjely diskuze o tom, kdo to asi mohl být? Nyní už máme jasno a navíc víme, proč se nakonec daný borec takto rozhodl.

Promotér Novotný jmenoval bojovníka, který by případně mohl nahradit Vémolu

„Odmítl jsem to asi jako jediný, podle toho, co říkal Ondro (promotér Novotný), kvůli tomu, že je to 77. Už jsem si řekl, že 77 moc dělat nechci.  Zvlášť když ty zápasy jsou dva a půl měsíce po sobě, takže to odvodňování by nebylo snadné. Přemýšlel jsem delší dobu, zda do toho půjdu a nebo ne. Nakonec se mi ukázalo, že kdybych nevyhrál první dva zápasy, nebylo by to pro mě finančně zajímavé. Byl bych několik tisíc eur v mínusu, podle toho, jakou mám nyní nyní vyzápasenou smlouvu. Po každém vítězství se mi zvyšuje plat, jako asi každému bojovníkovi.

Takže pokud bych nepostoupil přes první dvě kola, byla by to pravděpodobně velká dřina z hlediska váhy a velká bolest z hlediska odvodňování. Není to sranda odvodnit do 77. A když jsem si to spočítal, že bych vydělal méně než za klasiku v 84, kde bych pokračoval k tomu titulu, tak jsem se rozhodl, že ten Game Changer odmítnu a budu se soustředit na 84.

Když vidím proma a jména, tak mě to samozřejmě láká. Zápasit s těmi nejlepšími by pro mě bylo velmi zajímavé. Musím říct, že pokud by šlo jen o jednu z těchto věcí, obětovat jen váhu nebo jen peníze, tak pravděpodobně do toho jdu. Ale když to vyvážím, tak hodně práce s váhou, není to nejzdravější pro ledviny to odvodňování do 77 a plus do toho toho ještě ohrožuji výplatu. Nakonec vám to nepřinese to, co jste si vybudovali, tak jsem si řekl, jaký má smysl jít tímto směrem. Janka také není nadšená, protože na vlastní oči viděla, jak jsem vypadal posledních pár dní, když jsem odvodňoval a tak. Je ráda, že jsem se tak rozhodl,“ vysvětlil Samuel Krištofič aka Pirát ve svém videu, proč nakonec nabídku na Tipsport Game Changer odmítl.

 

Turnaj OKTAGON 37 zařídil dalšího účastníka

Ve čtvrtek bylo potvrzeno, že prvními sedmi účastníky jsou Kincl, Kozma, Apollo, Veličkovič, Jungwirth, Eckerlin a Kertesz. Pyramida je primárně cílena na evropský trh, ale i přesto se nabízela otázka, proč Apollo součástí je a Brito není. Nyní už máme odpověď.

„Na to jsem se chtěl zeptat. Teď jsem šampion, tak proč v té pyramidě nejsem?“ reagoval Kaik Brito na po-turnajové tiskové konferenci na dotaz, proč vlastně není v pyramidě.

Co na to Ondřej Novotný? „Kaik v ní přeci je. Zrovna se do ní dostal,“ potvrdil promotér, že je Kaik samozřejmě dalším potvrzeným účastníkem, což ještě následně rozvedl.

„Ještě abych odpověděl a jen tak to neshodil. My jsme samozřejmě měli nějaký relativně omezený čas na sestavování a upřímně chceme, aby to byla liga mistrů Evropy. Řekli jsme si, že oslovíme jen jednoho zápasníka mimo Evropu. Nechtěli jsme Kaikovi skákat do přípravy. Věděli jsme, že jestli porazí Kozmu, tak samozřejmě tu šanci dostane. Je mi jasné, že o to stát bude, takže nám do evropské pyramidy skočí dva lidi mimo Evropu, ale to si myslím, že každý fanoušek OKTAGONu bude spíš rád než naopak.“

Brito si sice po souboji s Kozmou stěžoval, že ho bolí ruce z toho, jak tvrdě ho bil, ale zároveň zmínil, že nejde o nic vážného a že v březnu bez problémů naskočí do boje.

Už jen při pohledu na první potvrzenou osmičku je jasné, že nás čekají sakra zajímavé a atraktivní duely, které bychom si v rámci divize jen těžko dokázali představit. Uvidíme tedy, jaké další tváře se do projektu přidají.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *