Tak to se nepovedlo! Mikuláškova premiéra v RFA se nevydařila

Dnes se v Bratislavě koná turnaj RFA 15, kterému vévodí titulový duel Horínek vs Mezhidov. Do akce se vrátil také Václav Mikulášek, na kterého čekal jeho první zápas v organizaci RFA. Jeho soupeřem byl slovenský zápasník Gabriel Török, který na minulém turnaji zdolal zkušeného Michala Dobiáše.


Mike Tyson vysvětluje, proč kývl na souboj s Paulem, a má pro Jakea špatnou zprávu

Václav Mikulášek se naposledy představil v bizarní organizaci Clash of the Stars, kde zdolal Žraloka, ale tento souboj se mu do statistik nepočítá. V klasickém MMA slavil úspěch minulý rok v dubnu, když na turnaji OKTAGON porazil Matyase Viszlaye. Následně přišly dvě porážky s Ole Magnorem a Robertem Kokym, po kterých Mikulášek ohlásil přestup do RFA, kde dnes debutoval.   

Jenže souboj s Gabrielem Törökem vlastně ani pořádně nezačal a už byl konec. Vašek Mikulášek začal souboj „velmi zostra“ a po opakovaných kolenech pod pás byl nakonec po necelé minutě a půl diskvalifikován. Török po zápase řekl, že by mu nevadila odveta a je tak možné, že si oba zápasníci souboj zopakují. 
Mikulášek musel před samotným zápasem řešit problémy s váhou, jelikož o 500 gramů nesplnil váhový limit, který byl pro zápas s Gabrielem Törökem vypsán na 88 kilogramů. „Bohužel jsem převážil o 500 gramů. V přípravě jsem bral těžký antibiotika a tak dále. Neberu to jako výmluvu, omlouvám se soupeři i svému týmu.

„Doktoři však řekli, že už by nebylo chytré dále shazovat, což chápu, protože vím, jak jsem na tom byl. Ze svých 25 zápasů jsem nikdy tohle neudělal. Stalo se mi to poprvé a naposledy, že jsem nesplnil váhu. Slibuju! V sobotu předvedu skvělý výkon, což předvedu. Ještě jednou se omlouvám. Určitě všichni víte, jak vždycky dělám váhu. Momentálně to však nešlo. Omlouvám se,“ vysvětlil Mikulášek, proč se mu o půl kila nepodařilo splnit váhový limit.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *