Tak tentokrát byl terčem útoku “Conor McGregor”

Conor McGregor
V minulosti jsme byli hned několikrát svědky událostí, při kterých se Conor dostal do křížku s dalšími osobami. Však si stačí vzpomenout na rozbitý telefon jednoho z fanoušků, pěst do obličeje štamgasta, který odmítl Conorovu Proper 12, a nebo notoricky známý útok na autobus, ve kterém byl Khabib Nurmagomedov. Tentokrát se to však obrátilo a obětí je Conor McGregor, respektive jeho podnik, který mohl lehnout popelem.
Hned za mega hvězdou! Jiří Procházka se dočkal další velké UFC pocty

Zahraniční zdroje totiž informovaly o tom, že včera večer došlo v Dublinu k útoku na Conorův podnik The Black Forge Inn, který Ir kupoval v roce 2019 za cca 2,2 milionu dolarů, tedy za cca 47 000 000 Kč. Noční bar, který Conor zrenovoval a zrekonstruoval, neznámí útočníci zasáhli dvěma benzínovými bombami, které jsou známé jako Molotow koktejl.

“Vypadá to, že jsem se stali terčem nevyprovokovaného útoku, při kterém byl poškozen náš podnik. Naštěstí nebyl nikdo zraněn. Conor McGregor zrovna nebyl na místě, takže se ho útok nedotkl. Úřady už celou věc vyšetřují. Naštěstí už máme otevřeno a je plno,” informoval management podniku.

Podle dostupných informací se stal podnik terčem dvou Molotowů s tím, že další dva byly nalezeny na místě činu. Policie samozřejmě celou věc vyšetřuje a v souvislosti s tím požádala o pomoc možné svědky.
Evidentně naštěstí došlo jen k drobné škodě na majetku a nikdo z hostů ani zaměstnanců nebyl zraněn. Uvidíme tedy, zda se policii podaří vypátrat pachatele a poté zjistit, proč vlastně k útku došlo. Conor je v Irsku samozřejmě modla, ale ukazuje se, že se mezi jeho spoluobčany najdou i možní nepřátelé.

Sám bývalý dvojnásobný šampion by se měl podle posledních informací vracet k plnému tréninku s tím, že bychom ho někdy kolem poloviny roku mohli vidět v boji. S kým? To se zatím neví. Conor mluví o titulové bitvě, ale samozřejmě se nabízí i trilogie s Diazem nebo zápas s kýmkoliv jiným. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *