Tak pozor! Vlasto Čepo dostává další šanci případně získat OKTAGON titul

Čepo

Původně jsme měli na konci minulého roku dostat titulový souboj Kincl vs Čepo, který sliboval atraktivní podívanou. Šampion se však bohužel zranil, takže se pro El Chapa našla náhrada v podobě Poláka Wawrzyniaka, který v souboji dokázal uspět a stát se prozatímním šampionem. Ve sjednocující bitvě však Kinclovi podlehl. Právě Kincl, který nakonec svou nejbližší budoucnost spojil s OKTAGONem, má nyní naplánovanou další titulovou obhajobu, se kterou souvisí i další titulová šance Čepa.


Leo Brichta pohotově popřel slova RFA promotéra Borise Marhanského

„Čepo v možném boji o titul! ´El Chapo´ se stává oficiálním náhradníkem pro titulový zápas Kincl vs. Peňáz. Ve variantě Kincl vs. Čepo by šlo o titulový zápas, roky očekávaný duel Peňáz vs. Čepo by byl bez titulu,“ potvrdila organizace OKTAGON MMA, že je Vlasto Čepo náhradníkem pro blížící se titulový souboj.

To je jistě skvělý krok, protože nikdy nevíme, zda do hry nezasáhne nějaké zranění. Případné souboje Kincl vs Čepo i Peňáz vs Čepo navíc už mají svůj příběh, takže by se za ně nikdo jistě nezlobil. Primárně však přejeme Patrikovi i Matějovi, aby přípravu zvládli bez problémů a Čepo tak do akce nemusel.

Tak či tak ho uvidíme v akci na turnaji OKTAGON 59, který se koná ve druhé polovině července v Bratislavě, kam zatím nemá potvrzeného soupeře, tak uvidíme, kdo se proti známému bijci postaví. Nedávno to byl v rámci FNC Bartl, ale to šlo o boxerský souboj.

 

Co nás čeká?

8.6. Praha – OKTAGON 58

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy

Kincl vs Peňáz – o titul střední váhy

Kozma vs Surdu

Duque vs Machaev

Legierski vs Wanliss

Apollo vs Gogoladze

Korkmaz vs Amirkhani

Petrášek vs Sami

Rock vs Pokorný

Zawada vs Mazúch

Ilbay vs Tripšanský
   

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs ?

Kníže vs Úškrt

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita
    

21.9. – Brno – OKTAGON 60

Kalašnik vs ?

Lengál vs ?

Roušal vs ?

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 61

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs ?
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *